ROMBU EVIA SRL
CUI 23799145 · J2008000488284
ROMBU EVIA SRL are CUI 23799145, nr. de înregistrare J2008000488284, înmatriculată pe 25.04.2008. Sediul social e în Sat Găvăneşti, Comuna Găvăneşti, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 111. În 2025: cifră de afaceri 285.957 lei, profit net 36.924 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 286 mii lei · mediana 254 mii lei | 112% din mediană |
| Profit net | 37 mii lei · mediana 7 mii lei | 493% din mediană |
| Marjă netă | 12.9% · mediana 3% | 430% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 285.957 | — | 2.999 | 4.000 | 34.408 | 16.018 | 20.901 | 32.714 | 16.820 | 27.069 | 51.436 | 81.861 | 25.950 | 58.573 | 50.323 |
| Venituri totale | 371.715 | 100.100 | 3.231 | 4.000 | 37.093 | 16.018 | 20.901 | 36.714 | 37.116 | 27.290 | 51.837 | 83.139 | 26.616 | 61.175 | 50.505 |
| Cheltuieli totale | 327.754 | 96.155 | 1.545 | 2.187 | 17.822 | 12.582 | 9.004 | 37.420 | 47.192 | 31.875 | 44.184 | 80.205 | 32.224 | 81.662 | 72.867 |
| Profit / pierdere brută | 43.961 | 3.945 | 1.686 | 1.813 | 19.271 | 3.436 | 11.897 | -706 | -10.076 | -4.585 | 7.653 | 2.934 | -5.608 | -20.487 | -22.362 |
| Profit / pierdere netă | 36.924 | 3.314 | 1.462 | 1.693 | 18.239 | 2.955 | 11.270 | -1.807 | -11.189 | -5.397 | 6.107 | 458 | -6.392 | -20.487 | -22.362 |
| Active imobilizate | 355.332 | 559.005 | 707.575 | 707.575 | 707.575 | 221.423 | 221.423 | 167.385 | 194.705 | 138.874 | 138.874 | 138.874 | 100.359 | 100.359 | 118.226 |
| Active circulante | 343.936 | 227.403 | 146.989 | 145.459 | 146.335 | 156.903 | 145.061 | 138.206 | 124.042 | 134.664 | 161.117 | 192.420 | 131.550 | 131.155 | 127.479 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 8.874 | 8.874 | — | — | — | — | 7.585 | 9.511 | 5.908 | 12.841 |
| Creanțe | 125.599 | 110.145 | 129.583 | 128.393 | 128.395 | 116.219 | 117.428 | 116.471 | 118.140 | 124.717 | 123.321 | 128.506 | 113.776 | 117.727 | 114.245 |
| Casa și conturi la bănci | 218.337 | 117.258 | 17.406 | 17.066 | 17.940 | 31.810 | 18.759 | 21.735 | 5.902 | 9.947 | 37.796 | 56.329 | 8.263 | 7.520 | 393 |
| Datorii | 686.442 | 810.506 | 827.892 | 827.824 | 830.392 | 373.048 | 364.161 | 368.576 | 379.925 | 323.527 | 344.582 | 381.992 | 283.066 | 276.279 | 269.983 |
| Capitaluri proprii | 12.826 | -24.098 | 26.672 | 25.210 | 23.518 | 5.278 | 2.323 | -62.985 | -61.178 | -49.989 | -44.591 | -50.698 | -51.157 | -44.765 | -24.278 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.04.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Balş |
| CAEN principal | 111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROMBU EVIA SRL |
| Nr. reg. com. | J2008000488284 |
| EUID | ROONRC.J2008000488284 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-04-25 |
| Sediu social | Str. Pădurii, 35, Sat Găvăneşti Com. Găvăneşti, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT GĂVĂNEŞTI COM. GĂVĂNEŞTI, STR. PĂDURII, NR.35 |
| Telefon | 0766194886 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FRAŢII PREDA-MUSICBAND S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| INSTALL GIULIANO GIA SRL | aceeași clădire |
| TRADITIONAL-MUSICBAND S.R.L. | aceeași clădire |
| AYSEL MAGAZINE SRL | 218 m |
| AMBIANCARE FACILE & VELOCE SRL inactiv | 542 m |
| FLAWLESS GEOCRIS INVEST SRL inactiv | 542 m |
| IDROGRUP SERV S.R.L. | 542 m |
| LEGUME FRUCTE D&C S.R.L. | 542 m |
| MITRACHE DANROB EXPRESS SRL | 542 m |
| NET SISTEM SRL | 542 m |
| PAVIMENTE RĂDULESCU SRL inactiv | 542 m |
| APĂ CANAL GĂVĂNEŞTI SRL | 833 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Olt
| 1509615 | ADELA SRL |
| 1509887 | METALPLAST SRL |
| 1514778 | EXPRES SRL |
| 1515536 | AGROPROD OLT SLATINA SRL |
| 1516981 | ZAHAR CORABIA SA |
| 1519120 | AGROMEC VISINA SA |
| 1521597 | OLTINA SA |
| 1521716 | MARCONF SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25