PAVIMENTE RĂDULESCU SRL
CUI 37705019 · J2017000688286
PAVIMENTE RĂDULESCU SRL are CUI 37705019, nr. de înregistrare J2017000688286, înmatriculată pe 07.06.2017. Sediul social e în Sat Găvăneşti, Comuna Găvăneşti, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4333. În 2021: cifră de afaceri 80.546 lei, pierdere netă 15.464 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 81 mii lei · mediana 221 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | -15 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | -19.2% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 27 mii lei · mediana 141 mii lei | 19% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 80.546 | 167.558 | 298.431 | 204.650 | 24.731 |
| Venituri totale | 80.546 | 167.558 | 298.431 | 204.650 | 24.731 |
| Cheltuieli totale | 95.734 | 177.929 | 149.649 | 123.375 | 11.159 |
| Profit / pierdere brută | -15.188 | -10.371 | 148.782 | 81.275 | 13.572 |
| Profit / pierdere netă | -15.464 | -12.046 | 145.798 | 79.229 | 13.325 |
| Active circulante | 128.685 | 150.587 | 176.839 | 113.096 | 18.760 |
| Stocuri | — | 249 | 248 | 248 | 80 |
| Creanțe | 380 | 97.177 | — | 1.162 | 3.000 |
| Casa și conturi la bănci | 128.305 | 53.161 | 176.591 | 111.686 | 15.680 |
| Cheltuieli în avans | — | 1.167 | 1.167 | 1.167 | — |
| Datorii | 824 | 8.429 | 22.635 | 21.509 | 5.235 |
| Capitaluri proprii | 127.861 | 143.325 | 155.371 | 92.754 | 13.525 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 5 | 3 | 3 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 13.01.2025 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Balş |
| CAEN principal | 4333 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PAVIMENTE RĂDULESCU SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000688286 |
| EUID | ROONRC.J2017000688286 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-07 |
| Sediu social | Str. Brătuleşti, 28, Sat Găvăneşti Com. Găvăneşti, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT GĂVĂNEŞTI COM. GĂVĂNEŞTI, STR. BRĂTULEŞTI, NR.28 |
| Telefon | 0740073437 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMBIANCARE FACILE & VELOCE SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLAWLESS GEOCRIS INVEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| IDROGRUP SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| LEGUME FRUCTE D&C S.R.L. | aceeași clădire |
| MITRACHE DANROB EXPRESS SRL | aceeași clădire |
| NET SISTEM SRL | aceeași clădire |
| AYSEL MAGAZINE SRL | 380 m |
| FRAŢII PREDA-MUSICBAND S.R.L. inactiv | 542 m |
| INSTALL GIULIANO GIA SRL | 542 m |
| ROMBU EVIA SRL | 542 m |
| TRADITIONAL-MUSICBAND S.R.L. | 542 m |
| MADER MARK IMPEX SRL | 831 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4333 | 2017 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Olt
| 9414332 | COMI COM SRL |
| 12387165 | ADICOMIS SRL |
| 16984352 | ELIVERA SRL |
| 17004090 | VENETA DARCOM SRL |
| 17956547 | STELDAN PROD SRL |
| 20168247 | CON GAT DESIGN SRL |
| 20548661 | DAZAMIRO SRL |
| 23023976 | EMES DAC SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25