NESAB TOUR SRL
CUI 23889167 · J28/541/2008 · este sub incidența Legii nr. 85/2014
NESAB TOUR SRL are CUI 23889167, nr. de înregistrare J28/541/2008, înmatriculată pe 16.05.2008. Sediul social e în Sat Cezieni, Comuna Cezieni, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 161. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 254 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 7 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 686.542 | 1.065.995 | 1.605.277 | 291.649 | 309.974 | 58.480 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 100.006 | 34 | 5 | 8.274 | 118.178 | 125.176 | 0 | 932.457 | 1.270.461 | 1.606.266 | 600.554 | 309.974 | 158.480 |
| Cheltuieli totale | — | 40 | 100.025 | 480.515 | 40 | 8.516 | 121.167 | 497.528 | 1.037.541 | 547.005 | 1.173.051 | 1.266.798 | 596.595 | 246.494 | 159.550 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -40 | -19 | -480.481 | -35 | -242 | -2.989 | -372.352 | -1.037.541 | 385.452 | 97.410 | 339.468 | 3.959 | 63.480 | -1.070 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -40 | -19 | -480.481 | -35 | -242 | -2.989 | -372.352 | -1.037.541 | 353.786 | 81.830 | 285.159 | 3.332 | 60.084 | -1.070 |
| Active imobilizate | 56.270 | 56.270 | 56.270 | 156.270 | 518.000 | 518.000 | 518.000 | 518.000 | 690.672 | 691.969 | 55.264 | 204.237 | 220.021 | 267.160 | 267.160 |
| Active circulante | 6.418 | 6.418 | 6.458 | -112.522 | 6.229 | 6.264 | 7.006 | 88.562 | 841 | 1.009.554 | 1.221.246 | 1.015.067 | 960.811 | 180.927 | 12.017 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 233.717 | 43.647 | — |
| Creanțe | — | — | 0 | -119.000 | — | — | — | — | — | 986.546 | 1.175.849 | 712.037 | 726.987 | 97.289 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.418 | 6.418 | 6.458 | 6.478 | 6.229 | 6.264 | 7.006 | 88.562 | 841 | 23.008 | 45.397 | 303.030 | 107 | 39.991 | 12.017 |
| Datorii | 1.163.348 | 1.163.348 | 1.163.348 | 1.144.349 | 1.144.349 | 1.144.349 | 1.144.849 | 1.223.416 | 936.015 | 959.346 | 888.119 | 912.743 | 1.159.430 | 430.017 | 321.191 |
| Capitaluri proprii | -1.100.660 | -1.100.660 | -1.100.620 | -1.100.601 | -620.120 | -620.085 | -619.843 | -616.854 | -244.502 | 742.177 | 388.391 | 306.561 | 21.402 | 18.070 | -42.014 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7 | 4 | 3 | 2 | 5 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.05.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 161 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NESAB TOUR SRL |
| Nr. reg. com. | J28/541/2008 |
| EUID | ROONRC.J28/541/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-05-16 |
| Sediu social | Str. Dumitru Cezianu, 55, Sat Cezieni Com. Cezieni, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT CEZIENI COM. CEZIENI, STR. DUMITRU CEZIANU, NR.55 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CI CAD PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| RENT BY TESSA S.R.L. | aceeași clădire |
| HAI LA DAICA SRL | 63 m |
| VALETTA CREATIVE ART S.R.L. inactiv | 63 m |
| ANTHEA CORDENT SRL inactiv | 200 m |
| AUTO CARE SPECIALISTS S.R.L. inactiv | 200 m |
| AGRI TUDOR CHRISTIAAN S.R.L. | 267 m |
| CRAZZY GRILL S.R.L. | 267 m |
| ICE AGRO CEZIENI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | 267 m |
| JOY PERFECT PRODUCTION SRL | 267 m |
| OLENDA TRANS SPEED S.R.L. | 267 m |
| PETRANSKES S.R.L. | 267 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4120 | 2016 – 2025 |
| 7990 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 46352528 | RENT BY TESSA S.R.L. |
| 52334828 | NASTASIE ARENSMAN JOHANNA LOURENTIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Olt
| 1520699 | AGROMEC GANEASA SA |
| 3948552 | TANGENTIAL SRL |
| 5292410 | LEON SRL |
| 5832677 | STEAUA DE AUR SRL |
| 6138135 | LUBRICHIM SRL |
| 6416762 | FRATII PAPA SRL |
| 6758404 | RO-START SRL |
| 7544190 | LAG SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25