KIROSADI S.R.L.
CUI 24284643 · J12/3317/2008
KIROSADI S.R.L. are CUI 24284643, nr. de înregistrare J12/3317/2008, înmatriculată pe 04.08.2008. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2022: cifră de afaceri 100.617 lei, profit net 67.028 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 101 mii lei · mediana 111 mii lei | 91% din mediană |
| Profit net | 67 mii lei · mediana 23 mii lei | 296% din mediană |
| Marjă netă | 66.6% · mediana 26.9% | 248% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 100.617 | 93.429 | 81.178 | 84.851 | 75.928 | 63.799 | 89.595 | 93.541 | 78.086 | 65.190 | 51.429 | 62.773 |
| Venituri totale | 100.617 | 93.429 | 81.178 | 84.851 | 75.928 | 63.803 | 89.619 | 93.637 | 78.086 | 65.190 | 51.429 | 62.777 |
| Cheltuieli totale | 30.571 | 28.241 | 48.123 | 72.777 | 58.512 | 66.531 | 75.056 | 81.170 | 61.194 | 62.558 | 44.185 | 49.016 |
| Profit / pierdere brută | 70.046 | 65.188 | 33.055 | 12.074 | 17.416 | -2.728 | 14.563 | 12.467 | 16.892 | 2.632 | 7.244 | 13.761 |
| Profit / pierdere netă | 67.028 | 62.441 | 30.798 | 11.226 | 16.657 | -3.366 | 13.667 | 9.658 | 14.378 | 677 | 5.702 | 11.559 |
| Active imobilizate | 8.699 | 8.699 | — | 1.801 | 5.789 | 1.004 | 2.511 | 4.018 | — | — | — | — |
| Active circulante | 64.781 | 83.276 | 59.716 | 27.728 | 17.370 | 11.696 | 14.599 | 38.697 | 33.124 | 19.435 | 16.484 | 21.674 |
| Creanțe | 60.751 | 27.934 | 46.846 | 16.321 | 7.476 | 8.968 | 5.013 | 9.430 | 8.522 | 6.180 | 5.980 | 7.620 |
| Casa și conturi la bănci | 4.030 | 55.342 | 12.870 | 11.407 | 9.894 | 2.728 | 9.586 | 29.267 | 24.602 | 13.255 | 10.504 | 14.054 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 1.337 | 76 | 298 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 6.252 | 17.185 | 1.368 | 3.315 | 2.910 | 9.331 | 3.243 | 3.863 | 3.930 | 4.619 | 2.344 | 2.236 |
| Capitaluri proprii | 67.228 | 74.790 | 58.348 | 27.551 | 20.325 | 3.667 | 13.867 | 38.852 | 29.194 | 14.816 | 14.140 | 19.438 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.08.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KIROSADI SRL |
| Nr. reg. com. | J12/3317/2008 |
| EUID | ROONRC.J12/3317/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-08-04 |
| Sediu social | Str. Nicolae Românul, 1A, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NICOLAE ROMÂNUL, NR.1A |
| Telefon | 0722450784 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCOINFO CONSULT SRL | aceeași clădire |
| BISCOM PRIM S.R.L. inactiv | 17 m |
| DGH INVAS SRL inactiv | 17 m |
| HARANUVA SRL inactiv | 17 m |
| LARCONSTRUCT PRIM S.R.L. inactiv | 17 m |
| MADCOM LIONS S.R.L. inactiv | 17 m |
| MG HOLDING S.R.L. | 17 m |
| RADIANCE NATURAL SKINCARE SRL | 17 m |
| SPEEDSWIFT S.R.L. | 17 m |
| VIVANCOM - PLUS S.R.L. inactiv | 17 m |
| CARPET LUX S.R.L. | 26 m |
| AURORA WORK & TRAVEL SRL inactiv | 30 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08