MEDI OPTIC SRL
CUI 24371324 · J2008001523263
MEDI OPTIC SRL are CUI 24371324, nr. de înregistrare J2008001523263, înmatriculată pe 22.08.2008. Sediul social e în Municipiul Reghin, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3250. În 2025: cifră de afaceri 69.400 lei, pierdere netă 26.359 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 69 mii lei · mediana 254 mii lei | 27% din mediană |
| Profit net | -26 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -38% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 69 mii lei · mediana 162 mii lei | 43% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 69.400 | 73.250 | 44.600 | 65.570 | 60.111 | 60.120 | 70.390 | 44.650 | 34.040 | 31.020 | 43.315 | 104.545 | 104.879 | 22.220 | 27.110 |
| Venituri totale | 69.400 | 73.250 | 44.600 | 65.570 | 60.111 | 60.120 | 70.390 | 44.650 | 34.040 | 31.020 | 43.315 | 104.545 | 104.879 | 22.220 | 27.110 |
| Cheltuieli totale | 95.064 | 103.732 | 41.888 | 64.241 | 48.418 | 31.733 | 111.510 | 74.320 | 57.913 | 50.950 | 56.000 | 35.991 | 37.073 | 32.785 | 26.590 |
| Profit / pierdere brută | -25.664 | -30.482 | 2.712 | 1.329 | 11.693 | 28.387 | -41.120 | -29.670 | -23.873 | -19.930 | -12.685 | 68.554 | 67.806 | -10.565 | 520 |
| Profit / pierdere netă | -26.359 | -31.215 | 2.265 | 673 | 11.092 | 26.584 | -43.232 | -31.010 | -24.894 | -20.861 | -13.985 | 65.418 | 64.705 | -10.565 | 437 |
| Active circulante | 276 | 19.684 | 52.260 | 19.630 | 9.766 | 16.066 | 10.947 | 41.409 | 70.997 | 93.592 | 116.165 | 129.802 | 63.420 | 2.657 | 9.816 |
| Stocuri | — | 16.408 | 51.504 | 19.584 | 9.750 | 15.290 | 10.563 | 19.901 | 18.602 | 11.843 | 10.005 | 19.665 | 9.014 | — | — |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 11.737 | 14.032 | 9.737 | 9.737 | 75.584 | 10.002 | 2.123 | 1.703 |
| Casa și conturi la bănci | 276 | 3.276 | 756 | 46 | 16 | 776 | 384 | 9.771 | 38.363 | 72.012 | 96.423 | 34.553 | 44.404 | 534 | 8.113 |
| Datorii | 61.768 | 54.818 | 56.179 | 25.814 | 16.623 | 34.015 | 55.480 | 42.709 | 6.287 | 3.988 | 5.700 | 5.352 | 4.388 | 6.832 | 3.426 |
| Capitaluri proprii | -61.492 | -35.134 | -3.919 | -6.184 | -6.857 | -17.949 | -44.533 | -1.300 | 64.710 | 89.604 | 110.465 | 124.450 | 59.032 | -4.175 | 6.390 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.08.2008 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Reghin |
| CAEN principal | 3250 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEDI OPTIC SRL |
| Nr. reg. com. | J2008001523263 |
| EUID | ROONRC.J2008001523263 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-08-22 |
| Sediu social | Str. SARII, 41, Mun. Reghin, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. SARII, NR.41, AP.3 |
| Telefon | 0722723752 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMPRENTA DESIGN SRL | aceeași clădire |
| ANTO ELECTRO SRL | aceeași clădire |
| CENTRAL ROM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| COMINTRANS SRL | aceeași clădire |
| CONFIDENT EX S.R.L. | aceeași clădire |
| DALIV TRANS LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO ATLANTIC SRL | aceeași clădire |
| FRUCTIS DEEA SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| GEMENII COMIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| LIPSCANI IMPEX SRL | aceeași clădire |
| OANA NICUȘAN DENT S.R.L. | aceeași clădire |
| RUS OPTI MED SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2670 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Mureş
| 1198195 | GRAF DENTAL IMPEX SRL |
| 1218136 | LABORATOR DENTAR BEMA SRL |
| 1223809 | DENTOMAX SRL |
| 1224669 | TEHNO DENT SRL |
| 5934782 | OLSER COM SRL |
| 7280420 | MAEL IMPEX SRL |
| 11424940 | DONAUTAL SRL |
| 11640242 | BIO DENTAL LABOR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25