STIL NOU S.R.L.
CUI 24416396 · J24/1639/2008
STIL NOU S.R.L. are CUI 24416396, nr. de înregistrare J24/1639/2008, înmatriculată pe 03.09.2008. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2020: cifră de afaceri 23.700 lei, profit net 415 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 50 lei · mediana 19 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 23.700 | 7.983 | 12.300 | 3.000 | 7.517 | 9.792 | 21.577 | 0 | 8.987 | 28.815 |
| Venituri totale | 49.900 | 44.000 | 0 | 0 | 50.548 | 7.983 | 12.300 | 3.000 | 7.517 | 9.792 | 21.577 | 14.561 | 11.529 | 47.595 |
| Cheltuieli totale | 49.841 | 43.170 | 41.998 | 15.755 | 49.603 | 32.628 | 32.574 | 26.939 | 25.554 | 19.270 | 19.718 | 14.387 | 13.294 | 47.356 |
| Profit / pierdere brută | 59 | 830 | -41.998 | -15.755 | 945 | -24.645 | -20.274 | -23.939 | -18.037 | -9.478 | 1.859 | 174 | -1.765 | 239 |
| Profit / pierdere netă | 50 | 698 | -41.998 | -15.755 | 415 | -24.725 | -20.397 | -23.969 | -18.189 | -9.801 | 1.201 | 66 | -1.765 | 192 |
| Active circulante | — | 1.083 | 691 | 638 | — | 20 | 116 | 667 | 383 | 20 | 1.330 | 504 | 24 | 21.172 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 20.630 |
| Creanțe | — | 710 | 691 | 638 | — | 0 | 116 | 662 | 128 | 20 | 1.330 | 504 | 24 | — |
| Casa și conturi la bănci | — | 373 | — | — | — | 20 | — | 5 | 255 | — | — | — | — | 542 |
| Datorii | 5.857 | 154.712 | 155.018 | 112.966 | 96.759 | 97.194 | 72.565 | 52.719 | 28.466 | 9.914 | 1.423 | 1.798 | 1.384 | 20.767 |
| Capitaluri proprii | -5.857 | -153.629 | -154.327 | -112.328 | -96.759 | -97.174 | -72.449 | -52.052 | -28.083 | -9.894 | -93 | -1.294 | -1.360 | 405 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.09.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STIL NOU SRL |
| Nr. reg. com. | J24/1639/2008 |
| EUID | ROONRC.J24/1639/2008 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-09-03 |
| Sediu social | Str. Ion Luca Caragiale, 4, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.4, AP.80 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALFA SOURCE SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
| ART DYA STODENT S.R.L. | aceeași clădire |
| BISTRO DE'L CAFFE CMN SRL | aceeași clădire |
| CATARSIS SRL inactiv | aceeași clădire |
| RUFO-CONECT SRL | aceeași clădire |
| BAVARIS SRL | 51 m |
| MIRCEA SERV S.R.L. | 51 m |
| NOU ELEMENT SRL inactiv | 51 m |
| SAMMET-ELECTRONIC SRL | 51 m |
| THE ART OF FINESSE S.R.L. inactiv | 51 m |
| AR TALENT CONNECT S.R.L. | 76 m |
| BEST TAXI BM S.R.L. | 76 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Maramureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25