RUFO-CONECT SRL
CUI 27424512 · J2010000623244
RUFO-CONECT SRL are CUI 27424512, nr. de înregistrare J2010000623244, înmatriculată pe 24.09.2010. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 243.763 lei, profit net 8.653 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 244 mii lei · mediana 158 mii lei | 154% din mediană |
| Profit net | 9 mii lei · mediana 5 mii lei | 166% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3.5% · mediana 3.2% | 109% din mediană |
| Cifră pe salariat | 244 mii lei · mediana 175 mii lei | 139% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 243.763 | 226.919 | 234.286 | 263.391 | 219.712 | 216.699 | 234.981 | 252.744 | 218.281 | 197.221 | 238.295 | 192.756 | 246.860 | 200.369 | 183.042 |
| Venituri totale | 247.765 | 226.919 | 237.388 | 263.493 | 221.712 | 216.709 | 239.507 | 255.744 | 218.281 | 198.071 | 238.295 | 192.756 | 246.900 | 201.577 | 185.044 |
| Cheltuieli totale | 237.646 | 224.537 | 236.336 | 258.392 | 207.549 | 201.079 | 223.361 | 242.090 | 203.187 | 189.319 | 226.055 | 184.185 | 232.840 | 197.474 | 177.739 |
| Profit / pierdere brută | 10.119 | 2.382 | 1.052 | 5.101 | 14.163 | 15.630 | 16.146 | 13.654 | 15.094 | 8.752 | 12.240 | 8.571 | 14.060 | 4.103 | 7.305 |
| Profit / pierdere netă | 8.653 | 2.001 | 884 | 579 | 12.265 | 13.638 | 13.794 | 9.660 | 12.911 | 6.351 | 5.092 | 2.782 | 7.308 | 3.445 | 7.232 |
| Active imobilizate | 71.380 | 72.251 | 80.278 | 89.074 | 97.870 | 79.189 | 101.783 | 116.637 | 132.205 | 141.896 | 134.662 | 47.879 | 56.516 | 63.144 | 49.808 |
| Active circulante | 43.393 | 37.956 | 41.318 | 50.331 | 44.077 | 45.168 | 51.316 | 67.152 | 43.668 | 37.867 | 45.464 | 25.734 | 35.909 | 32.274 | 42.833 |
| Stocuri | — | 3.510 | — | 9.129 | 25 | 23 | — | 3.593 | 23 | 5.560 | 5.031 | 8.378 | — | 6.202 | — |
| Creanțe | 27.412 | 16.324 | 20.404 | 22.064 | 28.750 | 12.245 | 20.746 | 38.231 | 26.834 | 27.314 | 21.035 | 16.024 | 32.833 | 24.229 | 28.097 |
| Casa și conturi la bănci | 15.981 | 18.122 | 20.914 | 19.138 | 15.302 | 32.900 | 30.570 | 25.328 | 16.811 | 4.993 | 19.398 | 1.332 | 3.076 | 1.843 | 14.736 |
| Cheltuieli în avans | — | 2.760 | — | — | — | — | — | — | — | 10.908 | — | — | — | 1.223 | — |
| Datorii | 14.863 | 21.710 | 32.339 | 51.032 | 49.687 | 44.362 | 86.742 | 131.226 | 137.475 | 165.184 | 160.991 | 59.570 | 81.164 | 92.688 | 92.134 |
| Capitaluri proprii | 99.910 | 91.257 | 89.257 | 88.373 | 92.260 | 79.995 | 66.357 | 52.563 | 38.398 | 25.487 | 19.135 | 14.043 | 11.261 | 3.953 | 507 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.09.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUFO-CONECT SRL |
| Nr. reg. com. | J2010000623244 |
| EUID | ROONRC.J2010000623244 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-09-24 |
| Sediu social | Str. Ion Luca Caragiale, 4, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.4, AP.20 |
| Telefon | 0743030407 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALFA SOURCE SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
| ART DYA STODENT S.R.L. | aceeași clădire |
| BISTRO DE'L CAFFE CMN SRL | aceeași clădire |
| CATARSIS SRL inactiv | aceeași clădire |
| STIL NOU SRL | aceeași clădire |
| BAVARIS SRL | 51 m |
| MIRCEA SERV S.R.L. | 51 m |
| NOU ELEMENT SRL inactiv | 51 m |
| SAMMET-ELECTRONIC SRL | 51 m |
| THE ART OF FINESSE S.R.L. inactiv | 51 m |
| AR TALENT CONNECT S.R.L. | 76 m |
| BEST TAXI BM S.R.L. | 76 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Maramureş
| 1210264 | WOLF TRANS SRL |
| 2192212 | ILARION SRL |
| 2194329 | IOVA SRL |
| 2196923 | AGROTRANSPORT SA |
| 2198576 | TRANSPORT BALAJ SRL |
| 2200455 | SEPTIMA SRL |
| 2206300 | MARATRANS SA |
| 2207208 | BAC TRANSPORT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25