C & C CONSULT GRUP SRL
CUI 24698076 · J2008000713364
C & C CONSULT GRUP SRL are CUI 24698076, nr. de înregistrare J2008000713364, înmatriculată pe 04.11.2008. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7430. În 2025: cifră de afaceri 224.364 lei, profit net 95.347 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 224 mii lei · mediana 172 mii lei | 130% din mediană |
| Profit net | 95 mii lei · mediana 31 mii lei | 303% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 42.5% · mediana 23.6% | 180% din mediană |
| Cifră pe salariat | 224 mii lei · mediana 176 mii lei | 127% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 224.364 | 225.252 | 298.501 | 280.669 | 188.999 | 131.228 | 216.148 | 207.161 | 163.187 | 140.380 | 104.600 | 45.731 | 52.029 | 68.320 | 118.243 |
| Venituri totale | 224.369 | 225.253 | 298.501 | 280.669 | 188.999 | 134.928 | 216.150 | 207.161 | 163.187 | 140.380 | 104.601 | 45.731 | 52.030 | 68.320 | 118.266 |
| Cheltuieli totale | 126.824 | 118.563 | 131.967 | 137.860 | 131.109 | 103.160 | 164.837 | 170.378 | 138.139 | 120.719 | 100.859 | 73.844 | 80.238 | 104.982 | 102.484 |
| Profit / pierdere brută | 97.545 | 106.690 | 166.534 | 142.809 | 57.890 | 31.768 | 51.313 | 36.783 | 25.048 | 19.661 | 3.742 | -28.113 | -28.208 | -36.662 | 15.782 |
| Profit / pierdere netă | 95.347 | 104.775 | 163.549 | 140.058 | 56.000 | 30.456 | 49.150 | 34.711 | 23.416 | 18.257 | 604 | -29.485 | -29.769 | -38.711 | 12.233 |
| Active imobilizate | 3.203 | 5.999 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 177.603 | 112.968 | 168.560 | 161.234 | 60.253 | 36.582 | 55.517 | 26.866 | 561 | 872 | 4.831 | 26.980 | 26.864 | 18.709 | 44.394 |
| Stocuri | 1.690 | 1.690 | 1.556 | 266 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.528 |
| Creanțe | 85.201 | 83.260 | 117.729 | 2.293 | 1.597 | — | 373 | — | — | — | 3.267 | 26.539 | 23.516 | 17.647 | 8.081 |
| Casa și conturi la bănci | 90.712 | 28.018 | 49.275 | 158.675 | 58.656 | 36.582 | 55.144 | 26.866 | 561 | 872 | 1.564 | 441 | 3.348 | 1.062 | 33.785 |
| Datorii | 85.219 | 13.952 | 4.713 | 20.936 | 4.013 | 5.886 | 6.167 | 6.769 | 15.174 | 38.901 | 61.117 | 83.870 | 54.269 | 16.346 | 3.319 |
| Capitaluri proprii | 95.587 | 105.015 | 163.847 | 140.298 | 56.240 | 30.696 | 49.350 | 20.097 | -14.613 | -38.029 | -56.286 | -56.890 | -27.405 | 2.363 | 41.075 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.11.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 7430 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | C & C CONSULT GRUP SRL |
| Nr. reg. com. | J2008000713364 |
| EUID | ROONRC.J2008000713364 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2008-11-04 |
| Sediu social | Str. 1848, 8, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. 1848, NR.8, BL.2A, SC.A, ET.1, AP.6 |
| Telefon | 0741315719 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 8 DIMENSION TECHNOLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| A.B. PROJECTS & CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| ADORRA WORLDWIDE DISTRIBUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOTUR EXPERT SRL | aceeași clădire |
| AUTOTUR SRL | aceeași clădire |
| BEST DIGITAL VISION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIODEN BUTY S.R.L. | aceeași clădire |
| CELTIC FOOD SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLAU-MAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISCO EST SRL | aceeași clădire |
| DECOMIN DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| DELTASOS TRIP SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7430 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Tulcea
| 28038218 | UBERTRAD SRL |
| 35883044 | STEMAR TRANSLATING SRL |
| 38388989 | ANFINIKA S.R.L. |
| 40296933 | CRIBOS CLE TO NOW AND FUTURE S.R.L. |
| 50383832 | IXIO TRADUCERI S.R.L. |
| 52126258 | NARISTO S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08