CRIBOS CLE TO NOW AND FUTURE S.R.L.
CUI 40296933 · J2018017752401
CRIBOS CLE TO NOW AND FUTURE S.R.L. are CUI 40296933, nr. de înregistrare J2018017752401, înmatriculată pe 13.12.2018. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7430. În 2024: cifră de afaceri 27.939 lei, pierdere netă 19.553 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 28 mii lei · mediana 172 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | -20 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -70% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 28 mii lei · mediana 176 mii lei | 16% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27.939 | 60.970 | 3.500 | 5.285 | 23.670 | — |
| Venituri totale | 27.948 | 60.970 | 3.500 | 5.285 | 23.670 | 0 |
| Cheltuieli totale | 47.221 | 59.090 | 43.956 | 6.975 | 11.260 | 78 |
| Profit / pierdere brută | -19.273 | 1.880 | -40.456 | -1.690 | 12.410 | -78 |
| Profit / pierdere netă | -19.553 | 1.269 | -40.491 | -1.850 | 11.926 | -78 |
| Active imobilizate | 2.297 | 2.650 | 3.003 | — | — | — |
| Active circulante | 7.246 | 6.909 | 3.221 | 11.184 | 12.995 | 122 |
| Creanțe | 1.425 | — | 3.107 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.821 | 6.909 | 114 | 11.184 | 12.995 | 122 |
| Datorii | 58.121 | 38.584 | 36.518 | 987 | 947 | 0 |
| Capitaluri proprii | -48.578 | -29.025 | -30.294 | 10.197 | 12.048 | 122 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 27.07.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 7430 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRIBOS CLE TO NOW AND FUTURE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018017752401 |
| EUID | ROONRC.J2018017752401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-12-13 |
| Sediu social | Str. Slt. Gavrilov Corneliu, 292, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. SLT. GAVRILOV CORNELIU, NR.292 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8552 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Tulcea
| 24698076 | C & C CONSULT GRUP SRL |
| 28038218 | UBERTRAD SRL |
| 35883044 | STEMAR TRANSLATING SRL |
| 38388989 | ANFINIKA S.R.L. |
| 50383832 | IXIO TRADUCERI S.R.L. |
| 52126258 | NARISTO S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25