BLANKLOR S.R.L.
CUI 25620407 · J26/556/2009
BLANKLOR S.R.L. are CUI 25620407, nr. de înregistrare J26/556/2009, înmatriculată pe 29.05.2009. Sediul social e în Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 429.772 lei, profit net 119.730 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 430 mii lei · mediana 221 mii lei | 195% din mediană |
| Profit net | 120 mii lei · mediana 19 mii lei | 641% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 27.9% · mediana 9.3% | 300% din mediană |
| Cifră pe salariat | 143 mii lei · mediana 141 mii lei | 101% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 429.772 | 449.680 | 1.139.396 | 804.558 | 1.942.796 | 514.783 | 385.030 | 711.079 | 377.774 | 66.241 | 27.451 | 76.279 | 250.796 | 98.680 | 127.088 |
| Venituri totale | 429.772 | 514.706 | 1.139.430 | 804.582 | 1.592.799 | 864.811 | 385.059 | 711.086 | 377.774 | 66.241 | 27.451 | 76.279 | 251.302 | 98.680 | 127.088 |
| Cheltuieli totale | 297.149 | 467.469 | 718.809 | 788.427 | 1.356.060 | 852.600 | 376.647 | 426.330 | 296.890 | 113.749 | 53.654 | 96.923 | 137.605 | 86.068 | 109.896 |
| Profit / pierdere brută | 132.623 | 47.237 | 420.621 | 16.155 | 236.739 | 12.211 | 8.412 | 284.756 | 80.884 | -47.508 | -26.203 | -20.644 | 113.697 | 12.612 | 17.192 |
| Profit / pierdere netă | 119.730 | 33.747 | 409.227 | 8.109 | 217.311 | 7.064 | 4.561 | 277.645 | 77.106 | -48.231 | -27.027 | -22.931 | 106.172 | 9.262 | 14.442 |
| Active imobilizate | 93.438 | 135.048 | 184.513 | 27.711 | 29.902 | 35.378 | 32.058 | 45.623 | 54.539 | 76.616 | 98.845 | 129.915 | 129.915 | 50.515 | 50.515 |
| Active circulante | 212.958 | 89.550 | 349.553 | 170.111 | 237.516 | 380.811 | 469.813 | 491.989 | 107.874 | 4.132 | 3.135 | 12.140 | 21.565 | 7.763 | 1.924 |
| Stocuri | 67.397 | 65.000 | 0 | 34.433 | 25.265 | 353.380 | 417.917 | 134.202 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 120.670 | 316 | 289.224 | 20.381 | 13.829 | 13.504 | 13.207 | 32.906 | 41.576 | 2.205 | 2.076 | 2.076 | 2.484 | 5.994 | — |
| Casa și conturi la bănci | 24.891 | 24.234 | 60.329 | 115.297 | 198.422 | 13.927 | 38.689 | 324.881 | 66.298 | 1.927 | 1.059 | 10.064 | 19.081 | 1.769 | 1.924 |
| Cheltuieli în avans | 41.536 | 41.536 | 65.648 | 63.248 | 192.400 | — | 20.740 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 228.000 | 232.177 | 182.154 | 252.737 | 228.694 | 402.375 | 239.861 | 259.423 | 84.869 | 44.310 | 17.317 | 30.364 | 16.858 | 29.828 | 33.251 |
| Capitaluri proprii | 119.932 | 33.957 | 417.560 | 8.333 | 231.124 | 13.814 | 282.750 | 278.189 | 77.544 | 36.438 | 84.663 | 111.691 | 134.622 | 28.450 | 19.188 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 7 | 5 | 7 | 7 | 6 | — | 10 | 10 | 10 | 10 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.05.2009 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BLANKLOR SRL |
| Nr. reg. com. | J26/556/2009 |
| EUID | ROONRC.J26/556/2009 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-05-29 |
| Sediu social | Str. UNIRII, 864, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT SÂNGEORGIU DE MUREŞ COM. SÂNGEORGIU DE MUREŞ, STR. UNIRII, NR.864, BL.A1, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIANA LAURA MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| ADZOLTRANS SRL | aceeași clădire |
| AUTO CAROTEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BIROSSI RO SRL | aceeași clădire |
| BRIAMARI CAFE SRL | aceeași clădire |
| CONSTANTIN ELECTRO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DALMI CONTEXP SRL | aceeași clădire |
| DARFLO FASHION SRL inactiv | aceeași clădire |
| HAPPY KIDS MED S.R.L. | aceeași clădire |
| HEAVY BOSS TRANSPORTS S.R.L. | aceeași clădire |
| HOLZBURGER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IRINA COM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 17951655 | BEAUTY VERSUM S.R.L. |
| 19231839 | SILENT WAY SRL inactiv |
| 21760050 | BIROSSI RO SRL |
| 22120954 | POP DANIELA AURELEA PERSOANA FIZICA |
| 23827717 | CIMPOCA D ALEXANDRU VLAD PERSOANA FIZICA AUTORIZATA |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25