BRIAMARI CAFE SRL
CUI 34539043 · J26/507/2015
BRIAMARI CAFE SRL are CUI 34539043, nr. de înregistrare J26/507/2015, înmatriculată pe 20.05.2015. Sediul social e în Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4637. În 2025: cifră de afaceri 84.100 lei, pierdere netă 16.505 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 84 mii lei · mediana 199 mii lei | 42% din mediană |
| Profit net | -17 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -19.6% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 84 mii lei · mediana 224 mii lei | 38% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 84.100 | 103.284 | 71.500 | 76.168 | 69.352 | 80.920 | 107.921 | 119.858 | 101.389 | 84.673 | 91.527 |
| Venituri totale | 84.100 | 103.284 | 71.500 | 76.168 | 69.352 | 80.920 | 107.921 | 119.858 | 101.389 | 84.673 | 91.527 |
| Cheltuieli totale | 100.605 | 106.033 | 79.622 | 76.805 | 72.327 | 86.847 | 92.994 | 103.074 | 95.056 | 56.004 | 56.676 |
| Profit / pierdere brută | -16.505 | -2.749 | -8.122 | -637 | -2.975 | -5.927 | 14.927 | 16.784 | 6.333 | 28.669 | 34.851 |
| Profit / pierdere netă | -16.505 | -2.749 | -8.837 | -1.399 | -3.668 | -6.736 | 13.852 | 15.585 | 5.319 | 26.318 | 32.105 |
| Active circulante | 108.918 | 80.619 | 56.788 | 60.732 | 62.568 | 67.869 | 79.938 | 66.171 | 86.333 | 82.320 | 33.107 |
| Stocuri | 100.764 | 77.764 | 53.436 | 39.348 | 17.639 | 20.680 | 45.274 | 62.827 | 82.624 | 75.357 | 22.217 |
| Creanțe | 4.102 | 2.591 | 1.491 | 1.444 | 2.083 | 2.870 | 2.957 | 2.185 | 2.840 | 2.411 | 3.631 |
| Casa și conturi la bănci | 4.052 | 264 | 1.861 | 19.940 | 42.846 | 44.319 | 31.707 | 1.159 | 869 | 4.552 | 7.259 |
| Datorii | 79.092 | 34.288 | 7.709 | 2.816 | 3.253 | 4.886 | 4.559 | 4.645 | 40.391 | 41.697 | 802 |
| Capitaluri proprii | 29.826 | 46.331 | 49.079 | 57.916 | 59.315 | 62.983 | 75.379 | 61.526 | 45.942 | 40.623 | 32.305 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.05.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4637 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BRIAMARI CAFE SRL |
| Nr. reg. com. | J26/507/2015 |
| EUID | ROONRC.J26/507/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-05-20 |
| Sediu social | Str. Unirii, 3, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT SÂNGEORGIU DE MUREŞ COM. SÂNGEORGIU DE MUREŞ, STR. UNIRII, NR.3, BL.A, AP.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIANA LAURA MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| ADZOLTRANS SRL | aceeași clădire |
| AUTO CAROTEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BIROSSI RO SRL | aceeași clădire |
| BLANKLOR SRL | aceeași clădire |
| CONSTANTIN ELECTRO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DALMI CONTEXP SRL | aceeași clădire |
| DARFLO FASHION SRL inactiv | aceeași clădire |
| HAPPY KIDS MED S.R.L. | aceeași clădire |
| HEAVY BOSS TRANSPORTS S.R.L. | aceeași clădire |
| HOLZBURGER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IRINA COM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4637 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Mureş
| 15864528 | COROLLA SRL |
| 16143287 | V&A LIDER SRL |
| 17508365 | AUTOMAT DRINK SRL |
| 18096416 | LUCIP SRL |
| 18660883 | SONNENTOR SRL |
| 19231766 | RAYVIVIEN CENTRO CAFFE SRL |
| 22034209 | TURUL TRADE SRL |
| 23670700 | TECHNOHERB SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25