KYOS COM SRL
CUI 25713778 · J21/240/2009
KYOS COM SRL are CUI 25713778, nr. de înregistrare J21/240/2009, înmatriculată pe 26.06.2009. Sediul social e în Sat Iazu, Comuna Scînteia, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2599. În 2025: cifră de afaceri 167.453 lei, pierdere netă 18.466 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 167 mii lei · mediana 252 mii lei | 66% din mediană |
| Profit net | -18 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -11% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 167 mii lei · mediana 161 mii lei | 104% din mediană |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 167.453 | 190.792 | 207.161 | 193.393 | 147.630 | 35.378 | 64.231 | 123.383 | 205.167 | 232.979 | 96.401 |
| Venituri totale | 167.453 | 190.834 | 207.171 | 193.393 | 147.630 | 35.378 | 64.231 | 123.383 | 210.926 | 235.491 | 97.967 |
| Cheltuieli totale | 185.919 | 185.038 | 195.616 | 180.462 | 141.534 | 58.409 | 63.887 | 129.490 | 219.685 | 190.030 | 81.925 |
| Profit / pierdere brută | -18.466 | 5.796 | 11.555 | 12.931 | 6.096 | -23.031 | 344 | -6.107 | -8.759 | 45.461 | 16.042 |
| Profit / pierdere netă | -18.466 | 4.117 | 9.483 | 10.997 | 4.620 | -23.428 | -1.583 | -8.922 | -10.868 | 39.516 | 13.112 |
| Active imobilizate | 45.292 | 7.787 | 931 | 931 | 931 | 931 | 931 | 931 | 931 | 931 | 931 |
| Active circulante | 78.664 | 110.028 | 110.260 | 91.083 | 90.112 | 38.339 | 42.584 | 61.857 | 71.064 | 94.848 | 71.328 |
| Stocuri | 53.424 | 57.891 | 34.845 | 39.350 | 34.086 | 32.693 | 36.642 | 41.649 | 54.916 | 72.183 | 62.394 |
| Creanțe | 6.400 | 193 | 1.990 | — | 189 | 3.046 | 1.578 | 1.578 | 4.471 | 500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.840 | 51.944 | 73.425 | 51.733 | 55.837 | 2.600 | 4.364 | 18.630 | 11.677 | 22.165 | 8.934 |
| Datorii | 105.179 | 80.572 | 78.065 | 68.370 | 78.396 | 31.243 | 12.060 | 29.750 | 30.035 | 42.951 | 58.947 |
| Capitaluri proprii | 18.777 | 37.243 | 33.126 | 23.644 | 12.647 | 8.027 | 31.455 | 33.038 | 41.960 | 52.828 | 13.312 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 09.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 2599 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KYOS COM SRL |
| Nr. reg. com. | J21/240/2009 |
| EUID | ROONRC.J21/240/2009 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-06-26 |
| Sediu social | Str. Mărăşeşti, 2, Sat Iazu Com. Scânteia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, SAT IAZU COM. SCÂNTEIA, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.2 |
| Telefon | 0735079053 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MARMIKANT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALBINA IAZU S.R.L. | 475 m |
| SAB7 & ALY S.R.L.-D. inactiv | 475 m |
| AGRINEXT S.R.L. | 854 m |
| AGROSOL SRL | 854 m |
| D & C COMPANY SRL | 854 m |
| PLAIURI BĂRĂGANE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | 854 m |
| SILCOMAR 2000 SRL | 854 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 2599 | 2023 – 2025 |
| 4711 | 2015 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Ialomiţa
| 28492965 | GROWAR M.A.T. SRL |
| 39687571 | SHADING SYSTEMS S.R.L. |
| 44692213 | LINEAR NET SALES S.R.L. |
| 49836506 | GOSEN INDUSTRIES S.R.L. |
| 49936815 | ALLOY MARKET & COLECT S.R.L. |
| 51212814 | TGA FABRICATE METALICE S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08