GROWAR M.A.T. SRL
CUI 28492965 · J2011000227212
GROWAR M.A.T. SRL are CUI 28492965, nr. de înregistrare J2011000227212, înmatriculată pe 17.05.2011. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2599. În 2025: cifră de afaceri 305.637 lei, profit net 219.832 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 306 mii lei · mediana 252 mii lei | 121% din mediană |
| Profit net | 220 mii lei · mediana 7 mii lei | de 30× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 71.9% · mediana 3% | de 24× mediana |
| Cifră pe salariat | 306 mii lei · mediana 161 mii lei | 190% din mediană |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 305.637 | 193.803 | 280.544 | 258.534 | 254.747 | — | 202.225 | 195.252 | 155.711 | 173.806 | 219.558 | 77.245 | 231.598 | 202.226 | 59.244 |
| Venituri totale | 306.078 | 194.057 | 280.688 | 258.534 | 254.823 | 0 | 202.225 | 195.252 | 155.711 | 173.795 | 219.568 | 77.250 | 231.666 | 202.235 | 59.251 |
| Cheltuieli totale | 81.894 | 104.562 | 170.767 | 146.062 | 128.095 | — | 131.878 | 134.061 | 100.949 | 87.879 | 72.516 | 141.457 | 130.410 | 110.364 | 19.406 |
| Profit / pierdere brută | 224.184 | 89.495 | 109.921 | 112.472 | 126.728 | 0 | 70.347 | 61.191 | 54.762 | 85.916 | 147.052 | -64.207 | 101.256 | 91.871 | 39.845 |
| Profit / pierdere netă | 219.832 | 87.593 | 107.171 | 109.743 | 124.231 | 0 | 68.325 | 59.238 | 52.791 | 80.703 | 140.465 | -66.494 | 91.201 | 77.172 | 33.470 |
| Active imobilizate | 22.883 | 26.287 | 30.242 | 94.209 | 103.139 | — | 58.764 | 58.129 | 60.562 | 58.129 | 58.129 | 58.644 | 36.197 | 36.197 | 644 |
| Active circulante | 205.015 | 83.794 | 106.372 | 54.891 | 69.219 | — | 143.852 | 147.106 | 194.206 | 248.321 | 287.271 | 139.675 | 271.692 | 158.273 | 68.576 |
| Stocuri | 438 | 438 | — | 438 | 438 | — | — | — | — | — | — | 15.295 | — | — | — |
| Creanțe | 75.759 | 34.341 | 15.992 | 35.484 | 22.305 | — | 33.819 | 117.127 | 145.156 | 138.674 | 135.996 | 122.222 | 271.303 | 153.134 | 41.679 |
| Casa și conturi la bănci | 128.818 | 49.015 | 90.380 | 18.969 | 46.476 | — | 110.033 | 29.979 | 49.050 | 109.647 | 151.275 | 2.158 | 389 | 5.139 | 26.897 |
| Datorii | -4.804 | 9.618 | 16.773 | 26.687 | 35.457 | 0 | 62.383 | 133.127 | 108.604 | 213.077 | 120.386 | 113.770 | 156.846 | 104.628 | 35.550 |
| Capitaluri proprii | 232.702 | 100.463 | 119.841 | 122.413 | 136.901 | 0 | 140.233 | 72.108 | 146.164 | 93.373 | 225.014 | 84.549 | 151.043 | 89.842 | 33.670 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.05.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 2599 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GROWAR M.A.T. SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000227212 |
| EUID | ROONRC.J2011000227212 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-05-17 |
| Sediu social | Şos. Brăilei, 17, HALA PRODUCŢIE. CORP A+1, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, ŞOS. BRĂILEI, NR.17, HALA PRODUCŢIE. CORP A+1 |
| Telefon | 0040 0742075676 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACA EXIM SRL | aceeași clădire |
| AGRI-MEC SRL | aceeași clădire |
| ALFA INVEST SRL | aceeași clădire |
| ATG INTERIORS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BELLA CREMA E.C. S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONMET TRADE SRL | aceeași clădire |
| DAMAL FRESH SRL | aceeași clădire |
| EURO MOND SRL | aceeași clădire |
| FSP-CONSTRUCTII S.R.L. | aceeași clădire |
| GROWAR ELIT S.R.L. | aceeași clădire |
| HAMEI EXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ITARO SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2830 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 5508205 | MIXAJ COM SRL |
| 10259810 | HAMEI EXIM SRL inactiv |
| 12901168 | OMEGA INVEST SRL |
| 25549170 | ITARO TEXTILE SRL inactiv |
CAEN autorizat (35)
Alte firme din Ialomiţa
| 25713778 | KYOS COM SRL |
| 39687571 | SHADING SYSTEMS S.R.L. |
| 44692213 | LINEAR NET SALES S.R.L. |
| 49836506 | GOSEN INDUSTRIES S.R.L. |
| 49936815 | ALLOY MARKET & COLECT S.R.L. |
| 51212814 | TGA FABRICATE METALICE S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08