CALCDARIA SERV SRL
CUI 26510283 · J2010000208298
CALCDARIA SERV SRL are CUI 26510283, nr. de înregistrare J2010000208298, înmatriculată pe 11.02.2010. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9510. În 2025: cifră de afaceri 81.568 lei, profit net 16.061 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 82 mii lei · mediana 129 mii lei | 63% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 4 mii lei | 439% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 19.7% · mediana 3.6% | 547% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 81.568 | 81.568 | 111.652 | 57.776 | 101.730 | 148.710 | 88.790 | 75.838 | 55.654 | 82.447 | 90.251 | 105.700 |
| Venituri totale | 81.568 | 81.568 | 111.652 | 57.776 | 101.730 | 148.710 | 88.941 | 75.838 | 55.825 | 83.794 | 90.855 | 105.700 |
| Cheltuieli totale | 62.448 | 62.448 | 91.921 | 45.107 | 74.723 | 45.107 | 31.650 | 26.133 | 13.015 | 39.426 | 89.261 | 108.755 |
| Profit / pierdere brută | 19.120 | 19.120 | 19.731 | 12.669 | 27.007 | 103.603 | 57.291 | 49.705 | 42.810 | 44.368 | 1.594 | -3.055 |
| Profit / pierdere netă | 16.061 | 16.061 | 16.574 | 11.305 | 23.955 | 99.142 | 54.627 | 47.430 | 41.135 | 42.292 | 1.399 | -3.055 |
| Active imobilizate | 0 | — | 6.089 | — | — | — | 0 | 361 | 1.857 | 3.185 | 9.896 | 16.365 |
| Active circulante | 174.221 | 174.221 | 151.200 | 357.651 | 346.346 | 324.157 | 192.727 | 138.108 | 86.373 | 42.466 | 25.957 | 33.515 |
| Stocuri | 0 | — | 5.997 | 3.478 | 3.478 | 10.323 | 4.791 | 4.436 | 2.122 | 1.387 | 6.174 | 1.879 |
| Creanțe | 134.810 | 134.810 | 104.801 | 52.676 | 50.001 | 59.185 | 55.038 | 55.038 | 55.363 | 4.374 | 1.649 | 1.543 |
| Casa și conturi la bănci | 39.411 | 39.411 | 40.402 | 301.497 | 292.867 | 254.649 | 132.898 | 78.634 | 28.888 | 36.705 | 18.134 | 30.093 |
| Datorii | 871 | 871 | 0 | 6.445 | 6.445 | 8.212 | 9.609 | 9.762 | 6.888 | 5.444 | 37.938 | 53.364 |
| Capitaluri proprii | 173.350 | 173.350 | 157.289 | 351.206 | 339.901 | 315.945 | 183.118 | 128.707 | 81.342 | 40.207 | -2.085 | -3.484 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.02.2010 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 9510 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CALCDARIA SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2010000208298 |
| EUID | ROONRC.J2010000208298 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-02-11 |
| Sediu social | Str. Stânjeneilor, 14, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, STR. STÂNJENEILOR, NR.14, BL.8, SC.A, ET.3, AP.13 |
| Telefon | 0722442383 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALVIORIS INVEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| MUGUREL INSTAL SRL | aceeași clădire |
| ABA DENTAL ART S.R.L. | 51 m |
| FOR YOU & FOR KIDS SRL | 51 m |
| INFINITY INVEST SRL | 51 m |
| KIDS MONTAN SRL | 51 m |
| LUVIMON SRL inactiv | 55 m |
| MARVI CONSTRUCT SERV SRL inactiv | 55 m |
| GIGAWEB S.R.L. inactiv | 80 m |
| INAMAN RESORT S.R.L. | 80 m |
| LUPIANO SRL inactiv | 80 m |
| POSCOD PREST SRL | 80 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 9510 | 2025 |
| 9511 | 2018 – 2024 |
| 6399 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 26574279 | DINU O. CONSTANTIN "COMERŢ CU PRODUSE DIVERSE" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ |
| 27563499 | ALVIORIS INVEST S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Prahova
| 4211728 | DIGITAL-SERV SRL |
| 4677320 | ROTEC SRL |
| 5840750 | KLARISSA SRL |
| 6288353 | MERGAB SERV SRL |
| 12075937 | INFORMEDIA CASH SYSTEMS SRL |
| 13400041 | ATXCOMPUTERS GROUP SRL |
| 13434567 | PROBITZ SRL |
| 14634431 | SLAD SOFT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25