KIDS MONTAN SRL
CUI 29009229 · J2011001277296
KIDS MONTAN SRL are CUI 29009229, nr. de înregistrare J2011001277296, înmatriculată pe 19.08.2011. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 50.789 lei, pierdere netă 33.718 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 199 mii lei | 26% din mediană |
| Profit net | -34 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -66.4% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 25 mii lei · mediana 224 mii lei | 11% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.789 | 65.904 | 71.920 | 75.245 | 96.988 | 119.740 | 102.002 | 136.714 | 92.151 | 101.704 | 96.184 | 71.238 | 76.207 | 18.038 |
| Venituri totale | 63.218 | 100.304 | 93.770 | 150.745 | 96.988 | 146.740 | 102.002 | 136.714 | 92.151 | 101.704 | 96.184 | 71.238 | 76.278 | 18.038 |
| Cheltuieli totale | 96.936 | 129.763 | 119.686 | 53.917 | 69.532 | 100.460 | 103.724 | 75.588 | 122.614 | 122.099 | 96.308 | 81.700 | 80.661 | 15.399 |
| Profit / pierdere brută | -33.718 | -29.459 | -25.916 | 96.828 | 27.456 | 46.280 | -1.722 | 61.126 | -30.463 | -20.395 | -124 | -10.462 | -4.383 | 2.639 |
| Profit / pierdere netă | -33.718 | -29.663 | -26.635 | 94.870 | 26.289 | 45.080 | -2.624 | 59.759 | -31.295 | -23.195 | -3.009 | -12.382 | -4.383 | 2.215 |
| Active imobilizate | 0 | 35.780 | 36.773 | 37.767 | 52.761 | 76.764 | 100.766 | 124.769 | 38.760 | 38.760 | 60.615 | 80.272 | 98.290 | 781 |
| Active circulante | 45.233 | 82.731 | 110.552 | 135.519 | 7.869 | 27.067 | 22.386 | 13.218 | 5.380 | 16.448 | 48.331 | 47.662 | 19.304 | 28.503 |
| Stocuri | 35.244 | 42.383 | 46.736 | 12.905 | 4.383 | 15.732 | 22.171 | 13.085 | 5.380 | 15.059 | 39.272 | 34.616 | 13.570 | 25.924 |
| Creanțe | 2.420 | 2.420 | — | 71.000 | — | — | — | — | — | 1.389 | 876 | 783 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.569 | 37.928 | 63.816 | 51.614 | 3.486 | 11.335 | 215 | 133 | — | — | 8.183 | 12.263 | 5.734 | 2.579 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 50 | — | — | — | 709 | 1.628 | 4.140 | — |
| Datorii | 4.606 | 8.385 | 7.537 | 6.863 | 3.975 | 73.465 | 137.916 | 150.077 | 115.988 | 95.761 | 127.014 | 143.911 | 123.702 | 26.869 |
| Capitaluri proprii | 40.627 | 110.126 | 139.788 | 166.423 | 56.655 | 30.366 | -14.714 | -12.090 | -71.848 | -40.553 | -17.359 | -14.349 | -1.968 | 2.415 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.08.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KIDS MONTAN SRL |
| Nr. reg. com. | J2011001277296 |
| EUID | ROONRC.J2011001277296 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-08-19 |
| Sediu social | Str. Toporaşilor, 2, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, STR. TOPORAŞILOR, NR.2 |
| Telefon | 0722737635 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABA DENTAL ART S.R.L. | aceeași clădire |
| FOR YOU & FOR KIDS SRL | aceeași clădire |
| INFINITY INVEST SRL | aceeași clădire |
| ALVIORIS INVEST SRL inactiv | 51 m |
| CALCDARIA SERV SRL | 51 m |
| MUGUREL INSTAL SRL | 51 m |
| LUVIMON SRL inactiv | 106 m |
| MARVI CONSTRUCT SERV SRL inactiv | 106 m |
| GIGAWEB S.R.L. inactiv | 131 m |
| INAMAN RESORT S.R.L. | 131 m |
| LUPIANO SRL inactiv | 131 m |
| POSCOD PREST SRL | 131 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4642 | 2016 – 2025 |
| 4751 | 2013 – 2015 |
| 4642 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Prahova
| 1306084 | BUFET LA RASCRUCE SRL |
| 1318399 | RECOP SRL |
| 1322837 | MARIN ET CO FIRMA CARPATICA S.R.L. |
| 1325043 | DACIA V SRL |
| 1330228 | STEFANIA SRL |
| 1332369 | CARMINFLOR SRL |
| 1348683 | L-LINE SRL |
| 1349832 | DONALUX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25