DRIVE 4U TRAINING SRL
CUI 26569345 · J2010002001404
DRIVE 4U TRAINING SRL are CUI 26569345, nr. de înregistrare J2010002001404, înmatriculată pe 24.02.2010. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8553. În 2025: cifră de afaceri 149.220 lei, profit net 4.275 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 149 mii lei · mediana 105 mii lei | 142% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 7 mii lei | 63% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 2.9% · mediana 10.2% | 28% din mediană |
| Cifră pe salariat | 50 mii lei · mediana 110 mii lei | 45% din mediană |
Comparat cu 19.638 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 149.220 | 79.706 | 82.294 | 116.007 | 125.800 | 78.237 | 154.862 | 93.942 | 50.800 | 68.000 | 83.840 | 66.688 | 98.220 | 87.400 | 59.020 |
| Venituri totale | 194.759 | 120.532 | 84.856 | 116.007 | 125.800 | 83.874 | 157.241 | 96.777 | 53.829 | 68.000 | 83.840 | 66.938 | 98.220 | 92.953 | 59.020 |
| Cheltuieli totale | 189.113 | 150.060 | 155.245 | 148.798 | 174.137 | 131.027 | 150.466 | 116.796 | 96.555 | 92.670 | 86.505 | 85.227 | 75.860 | 89.685 | 93.851 |
| Profit / pierdere brută | 5.646 | -29.528 | -70.389 | -32.791 | -48.337 | -47.153 | 6.775 | -20.019 | -42.726 | -24.670 | -2.665 | -18.289 | 22.360 | 3.268 | -34.831 |
| Profit / pierdere netă | 4.275 | -29.682 | -71.238 | -33.951 | -49.594 | -47.992 | 5.202 | -20.830 | -43.264 | -25.349 | -5.180 | -20.298 | 19.626 | 2.325 | -34.831 |
| Active imobilizate | 251 | 251 | 1.587 | 1.806 | 2.212 | 7.433 | 14.605 | 20.991 | 29.037 | 18.010 | 27.097 | 35.275 | 5.437 | 9.360 | 18.216 |
| Active circulante | 1.213 | 6.643 | 7.699 | 8.662 | 8.984 | 8.508 | 36.971 | 7.561 | 5.758 | 5.159 | 8.950 | 2.383 | 19.048 | 387 | 8.544 |
| Stocuri | — | 3.260 | 4.826 | 4.826 | 4.826 | 4.826 | 4.260 | 4.260 | 1.000 | 3.260 | 1.419 | — | 5.477 | — | 6.210 |
| Creanțe | 349 | 2.604 | 2.604 | 3.613 | 3.613 | 3.273 | 3.331 | 2.598 | 4.355 | 1.095 | 4.071 | 609 | 355 | 22 | 1.738 |
| Casa și conturi la bănci | 864 | 779 | 269 | 223 | 545 | 409 | 29.380 | 703 | 403 | 804 | 3.460 | 1.774 | 13.216 | 365 | 596 |
| Cheltuieli în avans | — | 2.122 | — | 2.063 | 1.385 | 1.906 | 1.385 | 1.385 | 1.482 | 1.656 | — | 147 | 7.168 | 1.554 | 7.656 |
| Datorii | 225.385 | 235.793 | 410.908 | 340.792 | 306.891 | 262.563 | 208.672 | 190.850 | 176.359 | 121.644 | 107.516 | 104.095 | 77.645 | 77.311 | 102.751 |
| Capitaluri proprii | -223.921 | -226.777 | -399.500 | -328.261 | -294.310 | -244.716 | -155.711 | -160.913 | -140.082 | -96.819 | -71.469 | -66.290 | -45.992 | -66.010 | -68.335 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.02.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8553 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DRIVE 4U TRAINING SRL |
| Nr. reg. com. | J2010002001404 |
| EUID | ROONRC.J2010002001404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-02-24 |
| Sediu social | Str. Feteşti, 54-56, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR FETEŞTI, NR.54-56, BL.2, SC.A, ET.6, AP.49 |
| Telefon | 0722707456 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 67 RTE SUPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| AERLUM INTERIORS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALA BIOLAB S.R.L. | aceeași clădire |
| ALECOM UNITY S.R.L. | aceeași clădire |
| AMATEI BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI DENTAL CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| AZURE ECOM BOOSTER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| B.B.T. AUTOSERVICE EXPERT GARAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| BAD HABITS COMMUNICATION S.R.L. | aceeași clădire |
| BAMSTEL IMOBILIARE S.R.L. | aceeași clădire |
| BLACKTRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRUL EDUCATIONAL EEMATICO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8553 | 2015 – 2025 |
| 8010 | 2014 |
| 8553 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (49)
Sunt 49 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25