MATEUS BEST CONSULTING S.R.L.
CUI 26728408 · J21/99/2010
MATEUS BEST CONSULTING S.R.L. are CUI 26728408, nr. de înregistrare J21/99/2010, înmatriculată pe 31.03.2010. Sediul social e în Municipiul Feteşti, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2015: cifră de afaceri 7.866 lei, profit net 7.630 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 26 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | 7.866 | 44.703 | 48.634 | 82.989 | 23.935 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.866 | 44.703 | 48.634 | 82.989 | 23.935 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | — | 9.107 | 8.330 | 3.607 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.866 | 44.703 | 39.527 | 74.659 | 20.328 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.630 | 43.362 | 38.067 | 72.170 | 17.076 |
| Active circulante | 188.625 | 188.625 | 188.625 | 188.625 | 188.625 | 188.625 | 180.759 | 136.561 | 97.183 | 26.467 |
| Creanțe | 165.000 | 165.000 | 165.000 | 165.000 | 165.000 | 165.000 | 165.000 | 100.000 | — | 93 |
| Casa și conturi la bănci | 23.625 | 23.625 | 23.625 | 23.625 | 23.625 | 23.625 | 15.759 | 36.561 | 97.183 | 26.374 |
| Datorii | 4.553 | 4.553 | 4.553 | 4.553 | 4.553 | 4.553 | 4.317 | 3.481 | 2.170 | 3.624 |
| Capitaluri proprii | 184.072 | 184.072 | 184.072 | 184.072 | 184.072 | 184.072 | 176.442 | 133.080 | 95.013 | 22.843 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.03.2010 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Feteşti |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MATEUS BEST CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J21/99/2010 |
| EUID | ROONRC.J21/99/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-03-31 |
| Sediu social | Str. TANDAREI, 2, Mun. Feteşti, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. FETEŞTI, STR. TANDAREI, NR.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXIA PROD DISTRIB S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDIS SRL | aceeași clădire |
| BMS SPEDITION CARGO S.R.L. | aceeași clădire |
| CARPATI COM SRL | aceeași clădire |
| KVN MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| LOGHIN COM SRL | aceeași clădire |
| PIGMALION IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ZORI DE ZI COM FETEȘTI S.R.L. | aceeași clădire |
| CEREAL BUSINESS S.R.L. | 1.580 m |
| LEMN & STIL NSG S.R.L. | 1.580 m |
| NEW CONCEPT DENIS S.R.L. | 1.580 m |
| ROMINA FLORENTINA S.R.L. | 1.580 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25