Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ELYANNE COMPACT FASHION SRL

CUI 26736737 · J40/3515/2010

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ELYANNE COMPACT FASHION SRL are CUI 26736737, nr. de înregistrare J40/3515/2010, înmatriculată pe 01.04.2010. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4642. În 2016: cifră de afaceri 464.021 lei, pierdere netă 69.597 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2016)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 62% față de anul anterior
+1 Activă de 16 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 464 mii lei · mediana 198 mii lei 234% din mediană
Profit net -70 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -15% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 272.127 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 464 mii lei
2011: 130 mii lei 112012: 274 mii lei 122013: 855 mii lei 132014: 802 mii lei 142015: 1,2 mil lei 152016: 464 mii lei 16
Profit net -70 mii lei
2011: 15 mii lei 112012: 8 mii lei 122013: 29 mii lei 132014: 14 mii lei 142015: 114 mii lei 152016: -70 mii lei 16
Salariați 1
2011: 1 112012: 1 122013: 1 132014: 1 142015: 1 15
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
Indicator201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă464.0211.215.478802.132855.173274.434130.354
Venituri totale499.1511.215.663802.248855.358274.453130.354
Cheltuieli totale568.7481.080.178785.044821.218264.930112.052
Profit / pierdere brută-69.597135.48517.20434.1409.52318.302
Profit / pierdere netă-69.597113.80714.45128.6777.99915.374
Active imobilizate7.753181.438——8113.526
Active circulante671.399614.798393.539265.657137.23441.563
Stocuri664.656381.045115.97171.06951.16133.781
Creanțe6.382167.167158.757123.71136.4873.675
Casa și conturi la bănci36166.586118.81170.87749.5864.107
Datorii562.716610.253321.363207.932108.99724.041
Capitaluri proprii116.436185.98372.17657.72529.04821.048
Capital subscris vărsat250200200200200200
Număr mediu de salariați—11111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 21.11.2016
Organ fiscalAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
CAEN principal4642
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCELYANNE COMPACT FASHION SRL
Nr. reg. com.J40/3515/2010
EUIDROONRC.J40/3515/2010
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2010-04-01
Sediu socialBld. Camil Ressu, 39, camera 2, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL CAMIL RESSU, NR.39, BL.Z5, SC.4, ET.4, AP.59
Telefon0724318411
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AI THERM S.R.L. aceeași clădire
ALE VLASCEANU LASH S.R.L. aceeași clădire
ARTPROFILE CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire
AVO INVEST TEAM SRL inactiv aceeași clădire
BERT GENERAL CONSTRUCT S.R.L. inactiv aceeași clădire
BERT PHARMACY S.R.L. inactiv aceeași clădire
CHAOTIC SYSTEMS S.R.L. aceeași clădire
COGECO SRL aceeași clădire
COREV IMPEX S.R.L. aceeași clădire
DANY & STEFANIA IMPEX SRL inactiv aceeași clădire
FEEDER PRO S.R.L. aceeași clădire
FEROMETATRANS IMPEX SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46422011 – 2016

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (15)

Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

338312 COGECO SRL
343912 GH CIUBREAG&A MARGHESCU FINCONTA SNC
351729 SOCIETATEA COMERCIALA DE TRANSPORT SERVICII SI COMERT TAXI PROFESIONIST S.R.L.
352058 ANEL IMPEX S.R.L.
357004 GRANT FASICO EXPORT IMPORT S.R.L.
1570760 EDIFIMPEX S.R.L.
3319480 MIASCO SRL inactiv
4657594 CONSECON 2000 S.R.L.
6055935 FEROMETATRANS IMPEX S.R.L. inactiv
6545422 ILONDENT SERV S.R.L.
6951137 AMICAL COMPANY SRL
10078350 COCOSUL DE TABLA SERV. COSING S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Bucureşti

9891 SLAVY IMPORT EXPORT SRL
21917 MON DIEU IMPEX SRL
345930 STIL ANDREEA & ALEX SRL
354423 DUBOR IMPORT EXPORT SRL
377567 DANIELA IMPORT EXPORT SRL
416194 ONOMAR IMPEX SRL
430709 ALKAS PRODEXIM SRL
460491 MIC IMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12