SUPERPIZZA SRL
CUI 27409792 · J2010001514121
SUPERPIZZA SRL are CUI 27409792, nr. de înregistrare J2010001514121, înmatriculată pe 22.09.2010. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 610.581 lei, pierdere netă 103.221 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 611 mii lei · mediana 166 mii lei | 368% din mediană |
| Profit net | -103 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -16.9% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 153 mii lei · mediana 131 mii lei | 116% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 610.581 | 1.161.492 | 793.397 | 874.938 | 720.494 | 851.957 | 1.792.329 | 1.869.423 | 2.177.013 | 2.306.739 | 1.681.846 | 900.171 | 566.448 | 310.551 | 228.621 |
| Venituri totale | 690.361 | 1.178.750 | 800.497 | 1.859.718 | 808.826 | 862.880 | 1.804.646 | 1.874.389 | 2.298.940 | 2.330.197 | 1.692.916 | 901.696 | 566.448 | 310.551 | 228.621 |
| Cheltuieli totale | 774.941 | 1.120.409 | 932.930 | 1.106.395 | 670.728 | 892.141 | 1.721.999 | 1.947.589 | 2.117.161 | 2.165.375 | 1.663.119 | 864.962 | 536.269 | 228.212 | 222.396 |
| Profit / pierdere brută | -84.580 | 58.341 | -132.433 | 753.323 | 138.098 | -29.261 | 82.647 | -73.200 | 181.779 | 164.822 | 29.797 | 36.734 | 30.179 | 82.339 | 6.225 |
| Profit / pierdere netă | -103.221 | 24.263 | -138.911 | 738.711 | 131.715 | -36.150 | 64.600 | -91.933 | 125.125 | 141.862 | 19.780 | 30.704 | 23.997 | 71.620 | 6.225 |
| Active imobilizate | 92.065 | 131.966 | 159.257 | 69.513 | 458.343 | 523.516 | 600.659 | 678.557 | 724.148 | 570.510 | 573.789 | 505.387 | 103.280 | 41.488 | 16.266 |
| Active circulante | 166.606 | 363.790 | 237.285 | 1.010.956 | 190.743 | 84.957 | 126.596 | 125.110 | 134.045 | 115.316 | 113.825 | 182.790 | 40.532 | 62.413 | 11.687 |
| Stocuri | 4.220 | 70.370 | 61.143 | 39.980 | 591 | 12.340 | 34.261 | 30.349 | 9.340 | 36.187 | 30.706 | 9.556 | 7.259 | 44.902 | 9.976 |
| Creanțe | 141.024 | 272.123 | 150.099 | 592.709 | 89.722 | 55.304 | 48.244 | 65.346 | 80.130 | 54.492 | 63.725 | 89.508 | 16.102 | 4.861 | 96 |
| Casa și conturi la bănci | 21.362 | 21.297 | 26.043 | 378.267 | 100.430 | 17.313 | 44.091 | 29.415 | 44.575 | 24.637 | 19.394 | 83.726 | 17.171 | 12.650 | 1.615 |
| Cheltuieli în avans | 1.624 | 1.297 | 3.890 | 4.646 | 5.482 | 4.238 | 5.417 | 5.642 | 12.783 | 15.134 | 20.205 | — | — | — | — |
| Datorii | 215.942 | 349.479 | 277.120 | 346.164 | 522.613 | 418.128 | 501.940 | 634.015 | 603.749 | 558.858 | 581.208 | 581.197 | 55.384 | 39.470 | 35.142 |
| Capitaluri proprii | 44.353 | 147.574 | 123.312 | 738.951 | 131.955 | 194.583 | 230.732 | 175.294 | 267.227 | 142.102 | 126.611 | 106.980 | 88.428 | 64.431 | -7.189 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 6 | 6 | 5 | 3 | 6 | 10 | 13 | 15 | 15 | 13 | 10 | 5 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.09.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SUPERPIZZA SRL |
| Nr. reg. com. | J2010001514121 |
| EUID | ROONRC.J2010001514121 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-09-22 |
| Sediu social | Str. Vasile Goldiş, 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VASILE GOLDIŞ, NR.1, AP.7 |
| Telefon | 0771164743 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COLECTIV IMERSIV S.R.L. | aceeași clădire |
| PASTELANDIA SRL | aceeași clădire |
| VIRTUAL WORLD SRL | aceeași clădire |
| O PETER S PUB SRL | 15 m |
| SECKLER SRL inactiv | 15 m |
| ELECTRO KERAVNOS SRL inactiv | 25 m |
| NELBO TECHSHARE SRL inactiv | 25 m |
| BIGBROTHER AUDITING S.R.L. | 27 m |
| BRAVEX AERO S.R.L. | 27 m |
| CADRAN CONSULTING S.R.L. | 27 m |
| GM2H S.R.L. | 27 m |
| MNOBINE S.R.L. | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25