PASTELANDIA SRL
CUI 30959591 · J2012003206123
PASTELANDIA SRL are CUI 30959591, nr. de înregistrare J2012003206123, înmatriculată pe 28.11.2012. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1071. În 2025: cifră de afaceri 364.834 lei, profit net 96.091 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 365 mii lei · mediana 254 mii lei | 143% din mediană |
| Profit net | 96 mii lei · mediana 7 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 26.3% · mediana 3% | 877% din mediană |
| Cifră pe salariat | 182 mii lei · mediana 162 mii lei | 113% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 364.834 | 367.046 | 406.737 | 376.115 | 213.202 | 163.089 | 274.966 | 226.116 | 221.639 | 233.927 | 216.367 | 177.753 | 233.518 | 0 |
| Venituri totale | 517.715 | 384.179 | 406.737 | 376.115 | 213.202 | 163.089 | 274.966 | 226.116 | 221.639 | 233.927 | 216.367 | 177.753 | 233.518 | 0 |
| Cheltuieli totale | 409.050 | 399.471 | 404.065 | 373.039 | 219.622 | 175.139 | 273.354 | 244.373 | 256.817 | 247.302 | 226.314 | 197.509 | 232.765 | 7.175 |
| Profit / pierdere brută | 108.665 | -15.292 | 2.672 | 3.076 | -6.420 | -12.050 | 1.612 | -18.257 | -35.178 | -13.375 | -9.947 | -19.756 | 753 | -7.175 |
| Profit / pierdere netă | 96.091 | -21.201 | -639 | -685 | -8.253 | -13.309 | -1.138 | -20.519 | -37.394 | -16.255 | -16.438 | -25.088 | -6.253 | -7.175 |
| Active imobilizate | 14.480 | 16.306 | 16.306 | 16.306 | 16.306 | 16.306 | 16.306 | 16.306 | 16.306 | 17.106 | 17.906 | 18.706 | 19.506 | 20.306 |
| Active circulante | 35.735 | 13.133 | 11.981 | 7.397 | 4.723 | 3.278 | 7.333 | 4.912 | 1.171 | 2.610 | 1.535 | 1.613 | 4.364 | 2.529 |
| Stocuri | 18.139 | 10.123 | 4.649 | -191 | 3.034 | 1.631 | 1.753 | 1.354 | 160 | 1.566 | 396 | 589 | 1.459 | — |
| Creanțe | 11.996 | 996 | 991 | 1.024 | 1.000 | 1.546 | 1.000 | 3.469 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.600 | 2.014 | 6.341 | 6.564 | 689 | 101 | 4.580 | 89 | 11 | 44 | 139 | 24 | 1.905 | 2.529 |
| Datorii | 128.070 | 203.385 | 181.032 | 175.809 | 172.450 | 162.752 | 153.498 | 149.940 | 125.880 | 90.725 | 74.196 | 58.635 | 37.098 | 29.810 |
| Capitaluri proprii | -77.855 | -173.946 | -152.745 | -152.106 | -151.421 | -143.168 | -129.859 | -128.722 | -108.403 | -71.009 | -54.755 | -38.316 | -13.228 | -6.975 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.11.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 1071 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PASTELANDIA SRL |
| Nr. reg. com. | J2012003206123 |
| EUID | ROONRC.J2012003206123 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-28 |
| Sediu social | Str. Vasile Goldiş, 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VASILE GOLDIŞ, NR.1, AP.6 |
| Telefon | 0751952169 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COLECTIV IMERSIV S.R.L. | aceeași clădire |
| SUPERPIZZA SRL | aceeași clădire |
| VIRTUAL WORLD SRL | aceeași clădire |
| O PETER S PUB SRL | 15 m |
| SECKLER SRL inactiv | 15 m |
| ELECTRO KERAVNOS SRL inactiv | 25 m |
| NELBO TECHSHARE SRL inactiv | 25 m |
| BIGBROTHER AUDITING S.R.L. | 27 m |
| BRAVEX AERO S.R.L. | 27 m |
| CADRAN CONSULTING S.R.L. | 27 m |
| GM2H S.R.L. | 27 m |
| MNOBINE S.R.L. | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1071 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
| 200203 | ROYAL RESTAURANT SRL |
| 203960 | AGROPAN PRODCOM SRL |
| 205006 | URSUT SRL |
| 208029 | COFETARIA DANA SRL |
| 211300 | S & M TIPOFLEX SRL |
| 211547 | LOMM IMPORT EXPORT SRL |
| 213220 | MARGINEAN SRL |
| 220197 | RUSALCA PATISERIE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25