BMD BETTERWORLD SRL
CUI 27468438 · J2010000386396
BMD BETTERWORLD SRL are CUI 27468438, nr. de înregistrare J2010000386396, înmatriculată pe 05.10.2010. Sediul social e în Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5821. În 2022: cifră de afaceri 455 lei, profit net 141 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -490 lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 455 | — | — | — | — | 26.934 | 3.318 | 682 | 5.846 | 5.503 | 9.740 | 12.120 |
| Venituri totale | 0 | 1.355 | 0 | 455 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26.934 | 3.318 | 682 | 6.279 | 5.503 | 9.740 | 12.120 |
| Cheltuieli totale | 490 | 781 | 695 | 300 | 472 | 974 | 842 | 1.191 | 7.231 | 1.188 | 3.724 | 4.290 | 6.876 | 5.836 | 1.529 |
| Profit / pierdere brută | -490 | 574 | -695 | 155 | -472 | -974 | -842 | -1.191 | 19.703 | 2.130 | -3.042 | 1.989 | -1.373 | 3.904 | 10.591 |
| Profit / pierdere netă | -490 | 547 | -695 | 141 | -472 | -974 | -842 | -1.191 | 18.895 | 2.030 | -3.063 | 1.801 | -1.580 | 3.279 | 8.897 |
| Active circulante | 8.806 | 924 | 713 | 1.058 | 903 | 1.375 | 2.349 | 3.191 | 21.834 | 3.867 | 928 | 6.936 | 5.418 | 7.650 | 10.842 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.492 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.806 | 924 | 713 | 1.058 | 903 | 1.375 | 2.349 | 3.191 | 21.834 | 3.867 | 928 | 4.444 | 5.418 | 7.650 | 10.842 |
| Datorii | 400 | 27 | 364 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 660 | 1.588 | 679 | 2.234 | 2.518 | 2.171 | 1.876 |
| Capitaluri proprii | 8.406 | 897 | 349 | 1.044 | 903 | 1.375 | 2.349 | 3.191 | 21.174 | 2.279 | 249 | 4.702 | 2.900 | 5.479 | 8.966 |
| Capital subscris vărsat | 8.200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.10.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 5821 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BMD BETTERWORLD SRL |
| Nr. reg. com. | J2010000386396 |
| EUID | ROONRC.J2010000386396 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-10-05 |
| Sediu social | MIHAIL KOGĂLNICEANU, 6, Sat Gugeşti Com. Gugeşti, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT GUGEŞTI COM. GUGEŞTI, B-DUL MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.6, BL.6, SC.2 |
| Telefon | 0745250887 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALBU MONTSERV SRL | aceeași clădire |
| HOUSE AND FASHION SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| SINCRON SRL | aceeași clădire |
| DELIA NAILS S.R.L. | 186 m |
| ALESS FERART CONF SRL | 267 m |
| CRISADEPO MATHOUSE S.R.L. | 267 m |
| GAMENSIM SOCIETY S.R.L. | 267 m |
| GENISOR SRL | 267 m |
| IONELIAS STAR PROFESIONAL BEAUTY SALON SRL inactiv | 267 m |
| SOCIAL-KINETIC S.R.L. | 267 m |
| WRANCAFFE & FLAVOUR S.R.L. | 267 m |
| DENYART SRL | 269 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5821 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25