DELIA NAILS S.R.L.
CUI 42863252 · J2020000505390
DELIA NAILS S.R.L. are CUI 42863252, nr. de înregistrare J2020000505390, înmatriculată pe 03.08.2020. Sediul social e în Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9622. În 2025: cifră de afaceri 176.510 lei, profit net 35.511 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 177 mii lei · mediana 129 mii lei | 136% din mediană |
| Profit net | 36 mii lei · mediana 4 mii lei | 971% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 20.1% · mediana 3.6% | 558% din mediană |
| Cifră pe salariat | 177 mii lei · mediana 112 mii lei | 158% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 176.510 | 191.480 | 149.025 | 89.970 | 54.685 | 13.280 |
| Venituri totale | 176.860 | 191.940 | 149.085 | 89.970 | 55.139 | 13.280 |
| Cheltuieli totale | 139.617 | 228.695 | 116.117 | 46.517 | 47.766 | 9.691 |
| Profit / pierdere brută | 37.243 | -36.755 | 32.968 | 43.453 | 7.373 | 3.589 |
| Profit / pierdere netă | 35.511 | -38.674 | 31.477 | 41.065 | 6.616 | 3.191 |
| Active imobilizate | 80.297 | 20.791 | 21.621 | 14.676 | 16.934 | — |
| Active circulante | 70.929 | 63.146 | 74.593 | 39.379 | 1.870 | 6.005 |
| Stocuri | 43.993 | 26.714 | 38.667 | — | — | 3.031 |
| Creanțe | 4.435 | 1.750 | 31.200 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 22.501 | 34.682 | 4.726 | 39.379 | 1.870 | 2.974 |
| Datorii | 101.840 | 70.062 | 43.665 | 2.983 | 8.797 | 2.614 |
| Capitaluri proprii | 49.386 | 13.875 | 52.549 | 51.072 | 10.007 | 3.391 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.08.2020 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 9622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DELIA NAILS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2020000505390 |
| EUID | ROONRC.J2020000505390 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-08-03 |
| Sediu social | Str. Gheorghe Şonţu, 7, Sat Gugeşti Com. Gugeşti, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT GUGEŞTI COM. GUGEŞTI, STR. GHEORGHE ŞONŢU, NR.7 |
| Telefon | 0740797020 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DENYART SRL | 82 m |
| BADA GROUP S.R.L. inactiv | 158 m |
| MĂDĂCOSBIA AUTO S.R.L. | 158 m |
| BONNECHANSE NICO S.R.L. | 181 m |
| DC INVEST S.R.L. | 181 m |
| ELITTE DESIGN & CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 181 m |
| GEOLEVEL CONSTRUCT S.R.L. | 181 m |
| INPROT S.R.L. | 181 m |
| VDC ARTIZANAL S.R.L. | 181 m |
| YACHT PAINTING SRL inactiv | 181 m |
| ALBU MONTSERV SRL | 186 m |
| BMD BETTERWORLD SRL | 186 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9622 | 2025 |
| 9602 | 2020 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25