KYMATA STUDIO S.R.L.
CUI 27745849 · J13/2149/2010
KYMATA STUDIO S.R.L. are CUI 27745849, nr. de înregistrare J13/2149/2010, înmatriculată pe 24.11.2010. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 11.811 lei, profit net 3.679 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 172 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 31 mii lei | 12% din mediană |
| Marjă netă | 31.1% · mediana 23.7% | 131% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11.811 | — | 6.273 | 2.473 | 7.946 | 34.846 | 81.020 | 14.905 | 21.385 | 36.059 | 40.699 | 12.066 | 12.397 | 59.557 | 13.131 |
| Venituri totale | 11.811 | 0 | 6.273 | 2.473 | 7.946 | 34.846 | 81.020 | 14.905 | 21.385 | 36.059 | 40.700 | 12.067 | 12.445 | 59.615 | 13.134 |
| Cheltuieli totale | 7.946 | 9.760 | 13.394 | 15.813 | 31.031 | 70.237 | 53.499 | 33.354 | 32.148 | 28.966 | 27.699 | 27.987 | 32.092 | 38.054 | 20.348 |
| Profit / pierdere brută | 3.865 | -9.760 | -7.121 | -13.340 | -23.085 | -35.391 | 27.521 | -18.449 | -10.763 | 7.093 | 13.001 | -15.920 | -19.647 | 21.561 | -7.214 |
| Profit / pierdere netă | 3.679 | -9.760 | -7.121 | -13.414 | -23.184 | -35.740 | 26.711 | -18.598 | -10.976 | 6.371 | 11.780 | -16.282 | -20.020 | 19.274 | -7.214 |
| Active imobilizate | — | — | — | 1.771 | 4.132 | 6.752 | — | — | — | — | — | — | — | 443 | 1.509 |
| Active circulante | 8.612 | 6.582 | 5.640 | 7.512 | 5.161 | 3.758 | 10.357 | 1.072 | 1.124 | 1.163 | 1.569 | 2.359 | 3.234 | 20.397 | 2.970 |
| Creanțe | 4.278 | 5.700 | 4.629 | 4.703 | 3.531 | 1.881 | 1.236 | 844 | 1.052 | 619 | 1.500 | 2.168 | 2.751 | 8.000 | 2.000 |
| Casa și conturi la bănci | 4.334 | 882 | 1.011 | 2.809 | 1.630 | 1.877 | 9.121 | 228 | 72 | 544 | 69 | 191 | 483 | 12.397 | 970 |
| Cheltuieli în avans | — | 52 | 981 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 102.157 | 103.857 | 94.084 | 89.625 | 76.221 | 54.254 | 18.361 | 35.788 | 17.242 | 6.304 | 13.081 | 25.652 | 10.245 | 7.831 | 10.744 |
| Capitaluri proprii | -93.545 | -97.223 | -87.463 | -80.342 | -66.928 | -43.744 | -8.004 | -34.716 | -16.118 | -5.141 | -11.512 | -23.293 | -7.011 | 13.009 | -6.265 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.11.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KYMATA STUDIO SRL |
| Nr. reg. com. | J13/2149/2010 |
| EUID | ROONRC.J13/2149/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-11-24 |
| Sediu social | Str. CISMELEI, 15, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CISMELEI, NR.15, BL.1B, AP.62 |
| Telefon | 0723150195 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CATO MILLENIUM SRL inactiv | aceeași clădire |
| EMSOL GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXPRESS INTERMED SRL inactiv | aceeași clădire |
| IUROMOB SRL | aceeași clădire |
| LEGUFRUCTE SRL inactiv | aceeași clădire |
| LILYART ATELIER S.R.L. | aceeași clădire |
| M.V.A.ELECTRO SERVICE SRL | aceeași clădire |
| MAN FIRE PROTECT SRL inactiv | aceeași clădire |
| MARIS TRADING'95 SRL | aceeași clădire |
| MES CONTABEX BUSSINES S.R.L. | aceeași clădire |
| MES MARIN SRL | aceeași clădire |
| MONA FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1864609 | PROIECT SA |
| 1867370 | URBAN P.C. S.R.L. |
| 1874890 | EXPACO SRL |
| 1900850 | M.E.M. SRL |
| 2985838 | PROMO DESIGN SRL |
| 2986744 | FORUM SRL |
| 3538676 | R.S.M.ENGINEERING SRL |
| 3962107 | DESIGN-CONSTRUCT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25