I&R IMOBIL CONSTRUCT SRL
CUI 28112063 · J12/455/2011
I&R IMOBIL CONSTRUCT SRL are CUI 28112063, nr. de înregistrare J12/455/2011, înmatriculată pe 02.03.2011. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 1.206.485 lei, profit net 180.665 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 221 mii lei | 546% din mediană |
| Profit net | 181 mii lei · mediana 19 mii lei | 967% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 15% · mediana 9.3% | 161% din mediană |
| Cifră pe salariat | 302 mii lei · mediana 141 mii lei | 214% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.206.485 | 1.178.493 | 24.110 | 67.795 | 40.995 | 11.438 | 9.764 | 8.395 | — | — | 4.000 | 0 | 0 | 273 | 96.212 |
| Venituri totale | 1.208.167 | 1.179.353 | 24.110 | 67.795 | 53.318 | 31.546 | 2.548.954 | 1.493.847 | 116.258 | 0 | 4.000 | 0 | 0 | 273 | 96.212 |
| Cheltuieli totale | 986.865 | 1.064.851 | 405.827 | 408.945 | 278.728 | 213.081 | 3.079.011 | 26.123 | 184.346 | 22.321 | 22.242 | 18.294 | 1.460 | 1.471 | 112.526 |
| Profit / pierdere brută | 221.302 | 114.502 | -381.717 | -341.150 | -225.410 | -181.535 | -530.057 | 1.467.724 | -68.088 | -22.321 | -18.242 | -18.294 | -1.460 | -1.198 | -16.314 |
| Profit / pierdere netă | 180.665 | 79.121 | -381.958 | -341.828 | -225.943 | -181.623 | -555.547 | 1.452.786 | -69.250 | -22.321 | -18.362 | -18.294 | -1.460 | -1.198 | -16.314 |
| Active imobilizate | 4.987.612 | 5.146.732 | 5.265.317 | 4.386.828 | 4.154.771 | 4.122.132 | 4.147.416 | 2.757.214 | 52.093 | 159.584 | 159.584 | 159.584 | — | — | — |
| Active circulante | 358.593 | 372.466 | 337.925 | 155.446 | 361.823 | 823.942 | 1.212.009 | 1.137.710 | 2.537 | 1.444 | 371 | 32.114 | 68 | 1.423 | 12.104 |
| Creanțe | 281.885 | 354.048 | 320.669 | 153.366 | 123.885 | 86.500 | 92.385 | 380 | 2.292 | 1.444 | 351 | 31.945 | 22 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 76.708 | 18.418 | 17.256 | 2.080 | 237.938 | 737.442 | 1.119.624 | 1.137.330 | 245 | — | 20 | 169 | 46 | 1.423 | 12.104 |
| Cheltuieli în avans | 1.650 | 2.552 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 5.515.427 | 5.869.987 | 5.984.354 | 4.541.428 | 4.173.920 | 4.377.457 | 4.609.185 | 2.589.137 | 201.629 | 238.777 | 215.383 | 228.764 | 18.839 | 18.735 | 28.218 |
| Capitaluri proprii | -167.572 | -348.237 | -381.112 | 846 | 342.674 | 568.617 | 750.240 | 1.305.787 | -146.999 | -77.749 | -55.428 | -37.066 | -18.771 | -17.312 | -16.114 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 14 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.03.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | I&R IMOBIL CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J12/455/2011 |
| EUID | ROONRC.J12/455/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-03-02 |
| Sediu social | Str. Viilor, 27A, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VIILOR, NR.27A, ET.PARTER, AP.27 |
| Telefon | 0744260467 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTISAL BEAUTY CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRUL ARTISAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRIC FUSION CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRIC INVESTMENT PH SRL | aceeași clădire |
| PROVIVAMED SRL | aceeași clădire |
| RRI DESIGN POP S.R.L. | aceeași clădire |
| SAB GEOSURVEY SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| TD ADVISORY INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| THE GROOMERY S.R.L. | aceeași clădire |
| ASCEND BD S.R.L. | 27 m |
| ATLAS CARAUSUL S.R.L. inactiv | 27 m |
| BUSAY SERVICES S.R.L. | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5510 | 2024 – 2025 |
| 4120 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 14910529 | PTH SERV SRL inactiv |
| 32701539 | LUCAS PAULGER SRL |
| 39940274 | RRI DESIGN POP S.R.L. |
| 43357520 | THE GROOMERY S.R.L. |
CAEN autorizat (30)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08