PROVIVAMED SRL
CUI 34829829 · J12/2288/2015
PROVIVAMED SRL are CUI 34829829, nr. de înregistrare J12/2288/2015, înmatriculată pe 29.07.2015. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 1.024.715 lei, profit net 20.054 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,0 mil lei · mediana 220 mii lei | 466% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 40 mii lei | 50% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 2% · mediana 22.2% | 9% din mediană |
| Cifră pe salariat | 205 mii lei · mediana 202 mii lei | 101% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.024.715 | 1.125.600 | 875.336 | 451.890 | 471.780 | 375.485 | 269.964 | 196.714 | 157.811 | 71.284 |
| Venituri totale | 1.024.954 | 1.125.608 | 875.460 | 454.267 | 472.244 | 381.936 | 269.964 | 196.714 | 157.811 | 71.287 |
| Cheltuieli totale | 975.695 | 911.183 | 634.206 | 429.970 | 399.740 | 287.117 | 175.208 | 153.139 | 118.276 | 57.811 |
| Profit / pierdere brută | 49.259 | 214.425 | 241.254 | 24.297 | 72.504 | 94.819 | 94.756 | 43.575 | 39.535 | 13.476 |
| Profit / pierdere netă | 20.054 | 180.970 | 232.501 | 20.230 | 67.838 | 92.171 | 91.998 | 41.608 | 37.957 | 12.050 |
| Active imobilizate | 202.560 | 77.514 | 109.672 | 130.217 | 161.511 | 186.398 | 202.095 | 187.930 | 199.948 | 217.779 |
| Active circulante | 31.620 | 159.373 | 262.260 | 42.546 | 33.404 | 85.150 | 10.277 | 7.963 | 32.580 | 43.593 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 6.204 | 29.475 |
| Creanțe | 1.736 | 39.416 | 231.400 | 0 | 564 | 17.888 | 9.919 | 0 | 3.347 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 29.884 | 119.957 | 30.860 | 42.546 | 32.840 | 67.262 | 358 | 7.963 | 23.029 | 14.118 |
| Datorii | 49.132 | 33.293 | 139.191 | 94.808 | 45.610 | 27.447 | 34.126 | 109.645 | 187.888 | 254.690 |
| Capitaluri proprii | 185.048 | 203.594 | 232.741 | 77.955 | 149.305 | 244.101 | 178.246 | 86.248 | 44.640 | 6.682 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.07.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PROVIVAMED SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2288/2015 |
| EUID | ROONRC.J12/2288/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-07-29 |
| Sediu social | Str. Viilor, 38, demisol, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VIILOR, NR.38, DEMISOL |
| Telefon | 0745265913 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTISAL BEAUTY CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRUL ARTISAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRIC FUSION CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRIC INVESTMENT PH SRL | aceeași clădire |
| I&R IMOBIL CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| RRI DESIGN POP S.R.L. | aceeași clădire |
| SAB GEOSURVEY SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| TD ADVISORY INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| THE GROOMERY S.R.L. | aceeași clădire |
| ASCEND BD S.R.L. | 27 m |
| ATLAS CARAUSUL S.R.L. inactiv | 27 m |
| BUSAY SERVICES S.R.L. | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08