OVINEX STAR S.R.L.
CUI 28255209 · J01/219/2011 · dizolvare
OVINEX STAR S.R.L. are CUI 28255209, nr. de înregistrare J01/219/2011, înmatriculată pe 28.03.2011. Sediul social e în Municipiul Sebeş, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4624. În 2019: cifră de afaceri 92.650 lei, profit net 9.430 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 92.650 | 107.740 | 132.201 | 132.930 | 136.556 | 50.091 | 27.195 | 11.766 | 20.584 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92.651 | 107.740 | 132.201 | 132.930 | 136.556 | 50.091 | 27.195 | 11.766 | 20.584 |
| Cheltuieli totale | — | — | 63.000 | — | — | — | 80.441 | 105.753 | 106.956 | 98.070 | 88.324 | 42.482 | 27.212 | 12.552 | 18.741 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -63.000 | 0 | 0 | 0 | 12.210 | 1.987 | 25.245 | 34.860 | 48.232 | 7.609 | -17 | -786 | 1.843 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -63.000 | 0 | 0 | 0 | 9.430 | -1.245 | 24.242 | 30.872 | 46.122 | 6.106 | -70 | -786 | 1.548 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 95 |
| Active circulante | 1.028 | 1.028 | 1.028 | 66.038 | 66.038 | 66.038 | 66.038 | 55.904 | 58.234 | 34.546 | 53.661 | 42.148 | 27.109 | 27.144 | 3.544 |
| Stocuri | — | — | 0 | 1.679 | 1.679 | 1.679 | 1.679 | 4.165 | 2.068 | 4.650 | 2.811 | 9.112 | 5.921 | 26.862 | — |
| Creanțe | — | — | 0 | 22.400 | 22.400 | 22.400 | 22.400 | 12.960 | 20.430 | 6.500 | 16.561 | 16.291 | — | 18 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.028 | 1.028 | 1.028 | 41.959 | 41.959 | 41.959 | 41.959 | 38.779 | 35.736 | 23.396 | 34.289 | 16.745 | 21.188 | 264 | 3.544 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 2.010 | 2.010 | 2.010 | 2.010 | 1.306 | 0 | 554 | 541 | 35.150 | 26.217 | 26.182 | 1.891 |
| Capitaluri proprii | 1.028 | 1.028 | 1.028 | 64.028 | 64.028 | 64.028 | 64.028 | 54.598 | 58.234 | 33.992 | 53.120 | 6.998 | 892 | 962 | 1.748 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.03.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Sebeş |
| CAEN principal | 4624 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OVINEX STAR SRL |
| Nr. reg. com. | J01/219/2011 |
| EUID | ROONRC.J01/219/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-03-28 |
| Sediu social | Str. Ion Creangă, 72, Mun. Sebeş, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. ION CREANGĂ, NR.72 |
| Telefon | 0745600585 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRODUCER S.R.L. | aceeași clădire |
| DAFLOMAR PELL S.R.L. | aceeași clădire |
| DICADORI SRL | aceeași clădire |
| DIVAR TIME LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| M&A PROFESIONAL CLEANING S.R.L. | aceeași clădire |
| MATRIX PLUS CONSULTING - AGENT DE ASIGURĂRI SRL inactiv | aceeași clădire |
| MILCOLOR SRL | aceeași clădire |
| NEW OFFICE ACD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PRO-ATLANTIS SRL | aceeași clădire |
| ROBI STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| SEBEŞ STUDIO TV SRL inactiv | aceeași clădire |
| SENA HSL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4624 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25