DAFLOMAR PELL S.R.L.
CUI 41523686 · J1/1451/2019
DAFLOMAR PELL S.R.L. are CUI 41523686, nr. de înregistrare J1/1451/2019, înmatriculată pe 14.08.2019. Sediul social e în Municipiul Sebeş, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4624. În 2025: cifră de afaceri 161.595 lei, profit net 10.562 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 162 mii lei · mediana 199 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 3 mii lei | 373% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 6.5% · mediana 1.6% | 406% din mediană |
| Cifră pe salariat | 162 mii lei · mediana 224 mii lei | 72% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 161.595 | 270.845 | 157.981 | 169.571 | 161.863 | 142.334 | 16.834 |
| Venituri totale | 161.595 | 273.845 | 157.981 | 169.571 | 161.863 | 142.334 | 16.834 |
| Cheltuieli totale | 144.519 | 188.997 | 170.936 | 127.504 | 131.462 | 107.392 | 18.380 |
| Profit / pierdere brută | 17.076 | 84.848 | -12.955 | 42.067 | 30.401 | 34.942 | -1.546 |
| Profit / pierdere netă | 10.562 | 82.247 | -14.298 | 38.925 | 26.075 | 30.715 | -2.051 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 215 |
| Active circulante | 111.296 | 144.496 | 93.378 | 97.129 | 65.850 | 84.350 | 25.040 |
| Stocuri | 11.981 | 33.803 | 8.609 | 12.298 | 5.662 | 13.296 | 7.740 |
| Creanțe | 15.293 | 28.073 | 36.184 | 33.015 | 23.000 | 63.604 | 16.834 |
| Casa și conturi la bănci | 84.022 | 82.620 | 48.585 | 51.816 | 37.188 | 7.450 | 466 |
| Datorii | 18.247 | 62.009 | 13.819 | 3.272 | 10.919 | 55.493 | 27.106 |
| Capitaluri proprii | 93.049 | 82.487 | 79.559 | 93.857 | 54.931 | 28.857 | -1.851 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.08.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Sebeş |
| CAEN principal | 4624 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAFLOMAR PELL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J01/1451/2019 |
| EUID | ROONRC.J1/1451/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-08-14 |
| Sediu social | Str. Ion Creangă, 72, Mun. Sebeş, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. ION CREANGĂ, NR.72 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRODUCER S.R.L. | aceeași clădire |
| DICADORI SRL | aceeași clădire |
| DIVAR TIME LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| M&A PROFESIONAL CLEANING S.R.L. | aceeași clădire |
| MATRIX PLUS CONSULTING - AGENT DE ASIGURĂRI SRL inactiv | aceeași clădire |
| MILCOLOR SRL | aceeași clădire |
| NEW OFFICE ACD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| OVINEX STAR SRL | aceeași clădire |
| PRO-ATLANTIS SRL | aceeași clădire |
| ROBI STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| SEBEŞ STUDIO TV SRL inactiv | aceeași clădire |
| SENA HSL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4624 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25