REAL PROTECT CONSULT S.R.L.
CUI 28654307 · J21/280/2011
REAL PROTECT CONSULT S.R.L. are CUI 28654307, nr. de înregistrare J21/280/2011, înmatriculată pe 20.06.2011. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7490. În 2025: cifră de afaceri 244.835 lei, profit net 87.846 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 245 mii lei · mediana 124 mii lei | 197% din mediană |
| Profit net | 88 mii lei · mediana 17 mii lei | 528% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 35.9% · mediana 19.4% | 185% din mediană |
| Cifră pe salariat | 245 mii lei · mediana 172 mii lei | 143% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 244.835 | 262.125 | 253.225 | 236.575 | 264.393 | 298.158 | 287.680 | 215.117 | 204.610 | 198.345 | 193.436 | 145.610 | 121.972 | 76.085 | 27.610 |
| Venituri totale | 244.835 | 262.131 | 253.226 | 236.911 | 264.393 | 298.158 | 287.680 | 215.117 | 204.610 | 198.349 | 193.440 | 145.613 | 121.974 | 76.086 | 27.610 |
| Cheltuieli totale | 154.590 | 78.005 | 86.431 | 95.431 | 91.805 | 101.059 | 168.089 | 144.188 | 96.567 | 38.552 | 72.092 | 19.449 | 19.409 | 15.089 | 9.063 |
| Profit / pierdere brută | 90.245 | 184.126 | 166.795 | 141.480 | 172.588 | 197.099 | 119.591 | 70.929 | 108.043 | 159.797 | 121.348 | 126.164 | 102.565 | 60.997 | 18.547 |
| Profit / pierdere netă | 87.846 | 181.556 | 164.313 | 139.158 | 167.579 | 189.804 | 116.714 | 68.784 | 103.309 | 153.846 | 115.545 | 121.796 | 98.906 | 58.715 | 17.719 |
| Active imobilizate | 27.005 | 48.498 | 70.085 | 91.578 | 113.071 | 130.982 | 173.905 | 216.802 | 260.412 | 114.583 | 115.408 | 14.104 | 14.820 | 8.929 | 3.413 |
| Active circulante | 405.175 | 386.732 | 339.798 | 548.647 | 498.863 | 408.624 | 301.938 | 294.612 | 303.602 | 297.106 | 256.336 | 254.893 | 170.882 | 72.741 | 18.550 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 2.816 | 248 | — | 167 |
| Creanțe | 377.261 | 346.212 | 325.991 | 165.931 | 117.426 | 98.601 | 100.841 | 82.131 | 95.636 | 77.836 | 121.115 | 155.620 | 83.708 | 26.412 | 7.200 |
| Casa și conturi la bănci | 27.914 | 40.520 | 13.807 | 382.716 | 381.437 | 310.023 | 201.097 | 212.481 | 207.966 | 219.270 | 135.221 | 96.457 | 86.926 | 46.329 | 11.183 |
| Cheltuieli în avans | — | 537 | 537 | 537 | 901 | 827 | 1.190 | 17.995 | 17.973 | 8.007 | 8.101 | 0 | 0 | 1.600 | — |
| Datorii | 171.997 | 81.874 | 73.770 | 329.267 | 272.919 | 178.292 | 187.982 | 288.288 | 306.342 | 93.514 | 91.964 | 16.661 | 25.162 | 6.636 | 4.044 |
| Capitaluri proprii | 260.183 | 353.893 | 336.650 | 311.495 | 339.916 | 362.141 | 289.051 | 241.121 | 275.645 | 326.182 | 287.881 | 252.336 | 160.540 | 76.634 | 17.919 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.06.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 7490 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REAL PROTECT CONSULT SRL |
| Nr. reg. com. | J21/280/2011 |
| EUID | ROONRC.J21/280/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-06-20 |
| Sediu social | Str. Plopului, 8, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. PLOPULUI, NR.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| REAL TOOLS S.R.L. | aceeași clădire |
| TUDOR CONSULTING SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| 1 MORE STUDIO S.R.L. | 27 m |
| DAVINO MANAGEMENT SRL | 43 m |
| PREMIER RESIDENCIAL S.R.L. | 43 m |
| SQUARE FRAME S.R.L. | 43 m |
| PORTAL CLEAN S.R.L. | 48 m |
| ELSA SRL | 72 m |
| ANIRI TABACCO S.R.L. | 121 m |
| ONIX MAKEUP S.R.L. inactiv | 121 m |
| MFDRPM S.R.L. | 129 m |
| CONT - EXPERT SRL | 142 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7490 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25