RADMET PRODUCT SRL
CUI 28850796 · J2011000638106
RADMET PRODUCT SRL are CUI 28850796, nr. de înregistrare J2011000638106, înmatriculată pe 12.07.2011. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2451. În 2025: cifră de afaceri 1.033.878 lei, profit net 34.112 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,0 mil lei · mediana 254 mii lei | 407% din mediană |
| Profit net | 34 mii lei · mediana 7 mii lei | 456% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 2 | 250% din mediană |
| Marjă netă | 3.3% · mediana 3% | 110% din mediană |
| Cifră pe salariat | 207 mii lei · mediana 162 mii lei | 128% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.033.878 | 1.434.040 | 1.276.379 | 1.424.473 | 1.282.543 | 638.870 | 698.568 | 425.981 | 925.467 | 63.451 | 46.049 | 91.354 | 175.368 | 50.199 |
| Venituri totale | 1.034.805 | 1.435.069 | 1.342.464 | 1.426.446 | 1.284.629 | 639.278 | 699.143 | 425.981 | 925.467 | 63.451 | 46.075 | 91.463 | 166.121 | 50.207 |
| Cheltuieli totale | 993.478 | 1.364.402 | 1.043.038 | 934.763 | 1.008.758 | 632.308 | 653.196 | 339.259 | 385.452 | 77.159 | 43.285 | 86.902 | 100.588 | 23.098 |
| Profit / pierdere brută | 41.327 | 70.667 | 299.426 | 491.683 | 275.871 | 6.970 | 45.947 | 86.722 | 540.015 | -13.708 | 2.790 | 4.561 | 65.533 | 27.109 |
| Profit / pierdere netă | 34.112 | 27.615 | 286.660 | 477.419 | 263.025 | 577 | 38.956 | 82.462 | 530.247 | -14.343 | 1.408 | 1.811 | 60.270 | 22.810 |
| Active imobilizate | 798.138 | 763.605 | 765.748 | 741.659 | 324.075 | 331.843 | 353.605 | 119.555 | 87.980 | 80.774 | 80.983 | 75.840 | 57.420 | — |
| Active circulante | 237.738 | 438.084 | 769.435 | 531.694 | 492.790 | 758.921 | 641.252 | 560.764 | 522.514 | 12.381 | 20.734 | 37.478 | 49.857 | 29.291 |
| Stocuri | 125.363 | 190.484 | 101.924 | 72.259 | 15.276 | 13.888 | — | 81.420 | 10.000 | 10.000 | 0 | 5.022 | 21.423 | 8.146 |
| Creanțe | 138.940 | 141.992 | 406.065 | 255.614 | 111.562 | 144.154 | 200.727 | 61.346 | 211.672 | 1.522 | 13.587 | 31.346 | 2.688 | 12.296 |
| Casa și conturi la bănci | -26.565 | 105.608 | 261.446 | 203.821 | 365.952 | 600.879 | 440.525 | 417.998 | 300.842 | 859 | 7.147 | 1.110 | 25.746 | 8.849 |
| Datorii | 417.405 | 617.330 | 824.917 | 540.435 | 365.070 | 444.771 | 349.441 | 73.858 | 8.091 | 20.999 | 15.218 | 28.227 | 23.997 | 6.281 |
| Capitaluri proprii | 618.471 | 584.359 | 710.266 | 732.918 | 451.795 | 645.993 | 645.416 | 606.461 | 602.403 | 72.156 | 86.499 | 85.091 | 83.280 | 23.010 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 9 | 8 | 10 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.07.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 2451 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RADMET PRODUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000638106 |
| EUID | ROONRC.J2011000638106 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-07-12 |
| Sediu social | Str. Fraternităţii, 1, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. FRATERNITĂŢII, NR.1 |
| Telefon | 0766750471 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FONTCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| VIABLE HEROIC SOLUTIONS S.R.L. | 20 m |
| ROBERT RAL 2005 SRL | 47 m |
| DICO BCD FAST-LINK S.R.L. | 52 m |
| MAREVA&DICO GROUP ART STUDIO S.R.L. | 52 m |
| MCM PRODCOM SRL inactiv | 79 m |
| ARC LONG NES CASE S.R.L. | 105 m |
| VICTORIA TOTAL INTERTRANS S.R.L. | 135 m |
| SPLASH DAS AUTO SRL | 152 m |
| DAVID PRIM SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 167 m |
| DEVELOP GROW ACHIEVE S.R.L. | 167 m |
| DFI INTONACO SRL inactiv | 180 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 2451 | 2023 – 2025 |
| 2511 | 2012 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (27)
Alte firme din Buzău
| 133708 | ALPRECO SRL |
| 3661635 | VISAND PRODCOM SRL |
| 8705465 | SENAR PROD SRL |
| 28943232 | AFOTUR GLOBAL SRL |
| 35035311 | TUFOMAR PRODUCŢIE SRL |
| 40637356 | GERAMET PRO EXPERT S.R.L. |
| 45041884 | ELMET DIVTURN S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25