SPLASH DAS AUTO SRL
CUI 30801833 · J2015000826109
SPLASH DAS AUTO SRL are CUI 30801833, nr. de înregistrare J2015000826109, înmatriculată pe 14.10.2015. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2511. În 2025: cifră de afaceri 111.467 lei, profit net 27.359 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 111 mii lei · mediana 254 mii lei | 44% din mediană |
| Profit net | 27 mii lei · mediana 7 mii lei | 365% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 24.5% · mediana 3% | 817% din mediană |
| Cifră pe salariat | 111 mii lei · mediana 162 mii lei | 69% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 111.467 | 103.369 | 96.689 | — | 59.328 | 45.520 | 45.446 | 14.888 | 0 | 0 | — | 0 | 16.000 | 0 |
| Venituri totale | 111.467 | 103.369 | 96.689 | 90.456 | 59.328 | 45.520 | 45.446 | 14.888 | 0 | 109.909 | 0 | 0 | 16.000 | 0 |
| Cheltuieli totale | 82.994 | 65.928 | 59.897 | 33.647 | 25.030 | 26.070 | 26.416 | 39.573 | 22.109 | 185.089 | 31.004 | 29.660 | 14.128 | 1.231 |
| Profit / pierdere brută | 28.473 | 37.441 | 36.792 | 56.809 | 34.298 | 19.450 | 19.030 | -24.685 | -22.109 | -75.180 | -31.004 | -29.660 | 1.872 | -1.231 |
| Profit / pierdere netă | 27.359 | 36.661 | 35.826 | 54.095 | 32.519 | 18.151 | 17.667 | -25.132 | -22.109 | -75.180 | -31.004 | -29.660 | 1.392 | -1.231 |
| Active imobilizate | 194.487 | 212.532 | 156.928 | 174.973 | 190.248 | 211.280 | 236.995 | 257.468 | 278.157 | 299.862 | 481.289 | 421.613 | 33.238 | 4.481 |
| Active circulante | 52.129 | 54.722 | 13.617 | 12.639 | 14.852 | 3.948 | 22.468 | 12.631 | 16.781 | 18.730 | 18.973 | 213.780 | 19.312 | 288 |
| Stocuri | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 311 | 311 | 401 | 321 | 321 | 3.045 | — |
| Creanțe | -2.278 | -3.727 | -3.727 | -3.727 | — | — | 12.272 | 12.272 | 16.434 | 18.293 | 18.464 | 103.670 | 16.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 54.406 | 58.448 | 17.343 | 16.365 | 14.851 | 3.947 | 10.195 | 48 | 36 | 36 | 188 | 109.789 | 267 | 288 |
| Datorii | 45.409 | 16.125 | 29.726 | 82.646 | 154.229 | 196.877 | 424.519 | 452.822 | 452.529 | 454.074 | 450.655 | 554.782 | 52.189 | 5.800 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 109.910 | 109.910 | — | — |
| Capitaluri proprii | 201.207 | 251.129 | 140.819 | 104.966 | 50.871 | 18.351 | -165.056 | -182.723 | -157.591 | -135.482 | -60.303 | -29.299 | 361 | -1.031 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 13.10.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 2511 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SPLASH DAS AUTO SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000826109 |
| EUID | ROONRC.J2015000826109 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-10-14 |
| Sediu social | Str. Fraternităţii, 12, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. FRATERNITĂŢII, NR.12 |
| Telefon | 0733023441 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EDITURA RAFET SRL | 46 m |
| TAD MASTER SRL inactiv | 65 m |
| ANIRAM LENMOD S.R.L. | 84 m |
| WEBKEN MEDIA & MARKETING S.R.L. | 84 m |
| DICO BCD FAST-LINK S.R.L. | 101 m |
| MAREVA&DICO GROUP ART STUDIO S.R.L. | 101 m |
| PETANGOS TRANS S.R.L. | 110 m |
| VICTORIA TOTAL INTERTRANS S.R.L. | 130 m |
| VIABLE HEROIC SOLUTIONS S.R.L. | 131 m |
| DFI INTONACO SRL inactiv | 145 m |
| FONTCOM SRL inactiv | 152 m |
| RADMET PRODUCT SRL | 152 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 2511 | 2013 – 2025 |
| 4520 | 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Buzău
| 1168615 | S & BG ELECTROMETALICA SRL |
| 1174510 | CONFELUX PROD SRL |
| 1180007 | STINGOMET SRL |
| 2406600 | AROMET SA |
| 2813077 | BUGA NASTASE SNC |
| 4762344 | UNIMEC SRL |
| 4794869 | RELACHE AUTO SRL |
| 5239514 | NEW A B C COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25