MARMI CONTA-ASSISTENT SRL
CUI 28880916 · J2011008706403
MARMI CONTA-ASSISTENT SRL are CUI 28880916, nr. de înregistrare J2011008706403, înmatriculată pe 18.07.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 135.230 lei, profit net 57.585 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 135 mii lei · mediana 172 mii lei | 79% din mediană |
| Profit net | 58 mii lei · mediana 31 mii lei | 183% din mediană |
| Marjă netă | 42.6% · mediana 23.7% | 180% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 135.230 | 55.157 | 39.350 | 13.550 | 9.300 | 8.650 | 7.900 | 9.250 | 10.360 | 9.500 | 8.050 | 10.600 | 7.800 | 12.200 | 3.600 |
| Venituri totale | 135.230 | 55.157 | 39.350 | 13.550 | 9.300 | 8.650 | 7.900 | 9.250 | 10.360 | 9.500 | 8.050 | 10.600 | 7.800 | 12.200 | 3.600 |
| Cheltuieli totale | 68.581 | 45.467 | 26.026 | 2.572 | 10.203 | 6.483 | 9.422 | 10.502 | 11.357 | 7.336 | 4.843 | 9.203 | 9.529 | 11.874 | 5.129 |
| Profit / pierdere brută | 66.649 | 9.690 | 13.324 | 10.978 | -903 | 2.167 | -1.522 | -1.252 | -997 | 2.164 | 3.207 | 1.397 | -1.729 | 326 | -1.529 |
| Profit / pierdere netă | 57.585 | 8.373 | 11.512 | 10.578 | -1.183 | 1.923 | -1.760 | -1.530 | -1.308 | 1.878 | 2.964 | 1.079 | -1.945 | 280 | -1.540 |
| Active imobilizate | 28.898 | 36.829 | 49.093 | 26 | 26 | 253 | 1.408 | 26 | 29 | 53 | 71 | 192 | 313 | 434 | 556 |
| Active circulante | 83.345 | 22.251 | 7.634 | 10.179 | 2.588 | 2.578 | 777 | 377 | 1.779 | 5.615 | 3.726 | 1.143 | 1.419 | 2.501 | 42 |
| Stocuri | 119 | — | — | — | — | 1.695 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 6.845 | 8.236 | 2.626 | 830 | 1.000 | 750 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 76.381 | 14.015 | 5.008 | 9.349 | 1.588 | 133 | 777 | 377 | 1.779 | 5.615 | 3.726 | 1.143 | 1.419 | 2.501 | 42 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 3.910 | — | — | — | — | — | — | 371 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 24.897 | 29.358 | 39.288 | 368 | 3.356 | 2.390 | 3.667 | 125 | 0 | 3.122 | 2.758 | 3.261 | 4.736 | 3.995 | 1.938 |
| Capitaluri proprii | 87.346 | 29.722 | 21.349 | 9.837 | -742 | 441 | -1.482 | 278 | 1.808 | 2.917 | 1.039 | -1.926 | -3.004 | -1.060 | -1.340 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 30.12.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARMI CONTA-ASSISTENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2011008706403 |
| EUID | ROONRC.J2011008706403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-07-18 |
| Sediu social | Aleea Slătioara, 7, MANSARDĂ, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ALE SLĂTIOARA, NR.7, MANSARDĂ, BL.16, SC.2, AP.M9 |
| Telefon | 0736436154 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRISTMANS AGRIC 2004 SRL inactiv | aceeași clădire |
| FEMINI BY MARIE ANTOINETTE S.R.L. | aceeași clădire |
| FRAGRANCES 4 ALL DISTRIB S.R.L. | aceeași clădire |
| FUNDATII CONSTRUCT SPECIALIST S.R.L. | aceeași clădire |
| FUSETECH S.R.L. | aceeași clădire |
| GEORGE RAPID CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| GINGA CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| GREECE BLĂNURI SRL | aceeași clădire |
| ILIE & COSTI SRL | aceeași clădire |
| MOLDOVENII DISTRIBUTIEI S.R.L. | aceeași clădire |
| ROOSTER TRANSPORT SRL | aceeași clădire |
| RUGET CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7020 | 2025 |
| 6920 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25