MIRCO LIQUID SRL
CUI 28971844 · J2011002072122
MIRCO LIQUID SRL are CUI 28971844, nr. de înregistrare J2011002072122, înmatriculată pe 09.08.2011. Sediul social e în Municipiul Turda, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2025: cifră de afaceri 1.566.235 lei, profit net 160.918 lei, 17 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,6 mil lei · mediana 199 mii lei | 788% din mediană |
| Profit net | 161 mii lei · mediana 3 mii lei | de 57× mediana |
| Salariați | 17 · mediana 1 | de 17× mediana |
| Marjă netă | 10.3% · mediana 1.6% | 644% din mediană |
| Cifră pe salariat | 92 mii lei · mediana 224 mii lei | 41% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.566.235 | 1.178.206 | 1.295.569 | 1.088.973 | 923.047 | 866.318 | 764.378 | 644.708 | 603.739 | 520.922 | 458.441 | 81.734 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 1.605.648 | 1.192.115 | 1.333.712 | 1.133.636 | 939.976 | 866.318 | 764.378 | 644.716 | 603.821 | 524.144 | 461.620 | 81.734 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.429.598 | 1.271.600 | 1.245.408 | 1.024.939 | 880.001 | 815.701 | 699.071 | 634.429 | 561.398 | 468.650 | 398.324 | 58.277 | 0 | 0 | 323 |
| Profit / pierdere brută | 176.050 | -79.485 | 88.304 | 108.697 | 59.975 | 50.617 | 65.307 | 10.287 | 42.423 | 55.494 | 63.296 | 23.457 | 0 | 0 | -323 |
| Profit / pierdere netă | 160.918 | -79.485 | 75.605 | 98.020 | 51.789 | 43.404 | 57.663 | 3.840 | 36.082 | 47.113 | 53.026 | 21.005 | 0 | 0 | -323 |
| Active imobilizate | 5.249 | 1.588 | 3.885 | 8.763 | 12.557 | 8.569 | 6.234 | 16.248 | 28.874 | 41.500 | 467 | 466 | 466 | 466 | 466 |
| Active circulante | 297.468 | 158.623 | 237.365 | 198.542 | 183.012 | 141.544 | 135.931 | 104.391 | 116.627 | 119.549 | 135.999 | 69.752 | 411 | 411 | 411 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 73 | — | 1.880 | 111 | 400 | — | — | — |
| Creanțe | 221.535 | 17.055 | 163.313 | 147.078 | 105.770 | 107.574 | 89.582 | 83.599 | 74.561 | 27.763 | 23.418 | 20.617 | 79 | 79 | 79 |
| Casa și conturi la bănci | 75.933 | 141.568 | 74.052 | 51.464 | 77.242 | 33.970 | 46.349 | 20.719 | 42.066 | 89.906 | 112.470 | 48.735 | 332 | 332 | 332 |
| Datorii | 141.559 | 113.917 | 95.673 | 109.045 | 55.591 | 36.924 | 72.380 | 80.517 | 109.219 | 113.736 | 62.558 | 49.336 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Capitaluri proprii | 161.158 | 46.294 | 145.577 | 98.260 | 139.978 | 113.189 | 69.785 | 40.122 | 36.282 | 47.313 | 73.908 | 20.882 | -123 | -123 | -123 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 17 | 16 | 15 | 15 | 15 | 15 | 14 | 14 | 14 | 13 | 12 | 10 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.08.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIRCO LIQUID SRL |
| Nr. reg. com. | J2011002072122 |
| EUID | ROONRC.J2011002072122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-08-09 |
| Sediu social | Str. Poiana, 5A, Mun. Turda, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. POIANA, NR.5A |
| Telefon | 0740671871 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVANCE FORTIFY S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSINESS CONIMOREX SRL inactiv | aceeași clădire |
| DRIVE ESSENTIAL CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EXPRESS BISTRO GOURMET SRL | aceeași clădire |
| MARC & COSMIN SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOCIAN LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| SYMONS PROSPER TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LECOS IMPEX SRL inactiv | 169 m |
| VIVIEN TRANS SRL | 169 m |
| ARC STRUCTURI BETON S.R.L. | 176 m |
| CMV BEST COMPACT CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 176 m |
| MCV STRUCTURI BETON S.R.L. inactiv | 176 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4619 | 2024 – 2025 |
| 7490 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (28)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25