MOCIAN LOGISTIC S.R.L.
CUI 40474852 · J12/224/2019
MOCIAN LOGISTIC S.R.L. are CUI 40474852, nr. de înregistrare J12/224/2019, înmatriculată pe 22.01.2019. Sediul social e în Municipiul Turda, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 807.039 lei, profit net 23.029 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 807 mii lei · mediana 158 mii lei | 510% din mediană |
| Profit net | 23 mii lei · mediana 5 mii lei | 441% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 2.9% · mediana 3.2% | 91% din mediană |
| Cifră pe salariat | 404 mii lei · mediana 175 mii lei | 231% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 807.039 | 880.862 | 925.658 | 893.078 | 753.542 | 554.483 | 224.518 |
| Venituri totale | 807.040 | 880.865 | 925.659 | 893.078 | 753.544 | 602.204 | 224.518 |
| Cheltuieli totale | 779.670 | 814.639 | 908.952 | 840.673 | 696.300 | 559.757 | 256.868 |
| Profit / pierdere brută | 27.370 | 66.226 | 16.707 | 52.405 | 57.244 | 42.447 | -32.350 |
| Profit / pierdere netă | 23.029 | 55.719 | 7.913 | 44.815 | 50.612 | 36.751 | -34.596 |
| Active imobilizate | 20.168 | 37.122 | 33.024 | 72.943 | 125.862 | 74.324 | 49.431 |
| Active circulante | 165.596 | 214.636 | 210.885 | 179.202 | 193.943 | 184.123 | 20.514 |
| Stocuri | — | — | — | 29 | — | — | — |
| Creanțe | 131.987 | 177.655 | 199.270 | 112.750 | 132.729 | 120.443 | 7.109 |
| Casa și conturi la bănci | 33.609 | 36.981 | 11.615 | 66.423 | 61.214 | 63.680 | 13.405 |
| Cheltuieli în avans | 8.120 | 8.698 | — | 81 | 3.972 | 3.558 | 2.929 |
| Datorii | 170.157 | 204.023 | 230.485 | 184.444 | 270.810 | 259.650 | 107.270 |
| Capitaluri proprii | 23.727 | 56.433 | 13.424 | 67.782 | 52.967 | 2.355 | -34.396 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.01.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turda |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOCIAN LOGISTIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/224/2019 |
| EUID | ROONRC.J12/224/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-01-22 |
| Sediu social | Str. Poiana, 35, Mun. Turda, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. POIANA, NR.35 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVANCE FORTIFY S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSINESS CONIMOREX SRL inactiv | aceeași clădire |
| DRIVE ESSENTIAL CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EXPRESS BISTRO GOURMET SRL | aceeași clădire |
| MARC & COSMIN SRL inactiv | aceeași clădire |
| MIRCO LIQUID SRL | aceeași clădire |
| SYMONS PROSPER TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LECOS IMPEX SRL inactiv | 169 m |
| VIVIEN TRANS SRL | 169 m |
| ARC STRUCTURI BETON S.R.L. | 176 m |
| CMV BEST COMPACT CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 176 m |
| MCV STRUCTURI BETON S.R.L. inactiv | 176 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-10-25