VOICETAG SRL
CUI 29774549 · J4/145/2012
VOICETAG SRL are CUI 29774549, nr. de înregistrare J4/145/2012, înmatriculată pe 21.02.2012. Sediul social e în Municipiul Moineşti, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5920. În 2025: cifră de afaceri 158.893 lei, pierdere netă 35.147 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 159 mii lei · mediana 158 mii lei | 101% din mediană |
| Profit net | -35 mii lei · mediana 39 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -22.1% · mediana 36.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 79 mii lei · mediana 219 mii lei | 36% din mediană |
Comparat cu 33.199 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 158.893 | 95.631 | 91.259 | 99.551 | 93.557 | 83.164 | 89.145 | 28.531 | 37.845 | 51.945 | 89.639 | 78.314 | 60.334 | 50.408 |
| Venituri totale | 159.594 | 95.921 | 92.029 | 99.551 | 93.557 | 83.164 | 89.145 | 28.531 | 37.845 | 51.945 | 89.639 | 78.326 | 60.341 | 50.508 |
| Cheltuieli totale | 193.150 | 152.072 | 109.956 | 58.387 | 32.807 | 37.600 | 52.871 | 42.868 | 38.739 | 32.571 | 34.726 | 45.404 | 40.254 | 43.572 |
| Profit / pierdere brută | -33.556 | -56.151 | -17.927 | 41.164 | 60.750 | 45.564 | 36.274 | -14.337 | -894 | 19.374 | 54.913 | 32.922 | 20.087 | 6.936 |
| Profit / pierdere netă | -35.147 | -57.107 | -18.840 | 39.167 | 58.000 | 43.595 | 35.383 | -14.622 | -2.029 | 17.816 | 52.224 | 30.580 | 18.359 | 4.636 |
| Active imobilizate | 3.864 | 2.431 | — | — | 78 | 78 | 2.422 | 2.422 | 2.422 | 2.422 | 6.658 | 10.894 | 16.880 | 8.173 |
| Active circulante | 10.482 | 6.026 | 64.739 | 98.733 | 61.201 | 130.741 | 84.829 | 51.108 | 63.734 | 107.514 | 95.868 | 40.995 | 10.886 | 5.420 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.854 | 7.854 | 4.010 | 200 | 491 |
| Creanțe | — | 5.490 | 18.925 | — | 795 | 795 | 145 | 145 | — | 842 | 5.493 | 7.954 | 2.280 | 453 |
| Casa și conturi la bănci | 10.482 | 536 | 45.814 | 98.733 | 60.406 | 129.946 | 84.684 | 50.963 | 63.734 | 98.818 | 82.521 | 29.031 | 8.406 | 4.476 |
| Datorii | 47.599 | 6.563 | 5.738 | 1.326 | 3.039 | 3.414 | 3.440 | 5.102 | 3.107 | 4.858 | 4.715 | 6.302 | 4.571 | 8.757 |
| Capitaluri proprii | -33.253 | 1.894 | 59.001 | 97.407 | 58.240 | 127.405 | 83.811 | 48.428 | 63.049 | 105.078 | 97.811 | 45.587 | 23.195 | 4.836 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.02.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti |
| CAEN principal | 5920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VOICETAG SRL |
| Nr. reg. com. | J04/145/2012 |
| EUID | ROONRC.J4/145/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-02-21 |
| Sediu social | Str. Ion Creangă, Mun. Moineşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. MOINEŞTI, STR. ION CREANGĂ, BL.D-3, AP.19 |
| Telefon | 0722231856 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADE SIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| B&B SMOKE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CIMPOI LOREDANA MED S.R.L. | aceeași clădire |
| COLECT IMPEX 2013 SRL inactiv | aceeași clădire |
| DUMI-DAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| ENDOMED BC S.R.L. | aceeași clădire |
| REUMATOP SRL | aceeași clădire |
| SAMIO COM SRL | aceeași clădire |
| STUDIO DE ZÂMBETE S.R.L. | aceeași clădire |
| SOFTINVEST SRL | 61 m |
| SPITALUL CLINIC MUNICIPAL DE URGENŢĂ MOINEŞTI | 61 m |
| LIBRA II COMPANY S.R.L. | 65 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5920 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08