ROXALEE HEALING CENTER S.R.L.
CUI 44399249 · J2021001026042
ROXALEE HEALING CENTER S.R.L. are CUI 44399249, nr. de înregistrare J2021001026042, înmatriculată pe 08.06.2021. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5920. În 2025: cifră de afaceri 175.667 lei, profit net 35.085 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 176 mii lei · mediana 158 mii lei | 111% din mediană |
| Profit net | 35 mii lei · mediana 39 mii lei | 89% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 20% · mediana 36.2% | 55% din mediană |
| Cifră pe salariat | 176 mii lei · mediana 219 mii lei | 80% din mediană |
Comparat cu 33.199 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 175.667 | 160.270 | 40.151 | 25.330 | 34.321 |
| Venituri totale | 175.667 | 160.606 | 40.336 | 25.334 | 34.321 |
| Cheltuieli totale | 134.832 | 93.040 | 32.901 | 14.213 | 7.011 |
| Profit / pierdere brută | 40.835 | 67.566 | 7.435 | 11.121 | 27.310 |
| Profit / pierdere netă | 35.085 | 57.835 | 6.245 | 10.361 | 26.280 |
| Active circulante | 158.773 | 108.356 | 19.545 | 37.679 | 26.280 |
| Creanțe | 11.155 | 12.752 | 10.548 | 6.329 | — |
| Casa și conturi la bănci | 147.618 | 95.604 | 8.997 | 31.350 | 26.280 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 25.000 | — | — |
| Datorii | 22.767 | 7.435 | 1.459 | 838 | 0 |
| Capitaluri proprii | 136.006 | 100.921 | 43.086 | 36.841 | 26.280 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 0 | 0 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.06.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 5920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROXALEE HEALING CENTER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021001026042 |
| EUID | ROONRC.J2021001026042 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-06-08 |
| Sediu social | Str. Lunca Bistriţei, 4, VILA 1, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. LUNCA BISTRIŢEI, NR.4, VILA 1, AP.4-5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.RE. & G.T. SRL inactiv | aceeași clădire |
| AIMAT 24 S.R.L. | aceeași clădire |
| AL & LUIS TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALALIBRAND S.R.L. | aceeași clădire |
| AMANA CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREI RIDE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARTEXPO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTIFER CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| ASAEL GENERAL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ASAEL GLOBAL MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOMOBILE ANDREAS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BAP MEDICARE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8699 | 2025 |
| 8690 | 2021 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (54)
Sunt 54 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08