CHAT NOIR CLUB SRL
CUI 30056593 · J12/989/2012
CHAT NOIR CLUB SRL are CUI 30056593, nr. de înregistrare J12/989/2012, înmatriculată pe 09.04.2012. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2020: cifră de afaceri 59.715 lei, profit net 45.236 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 60 mii lei · mediana 166 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | 45 mii lei · mediana 1 mii lei | de 35× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 75.8% · mediana 1% | de 76× mediana |
| Cifră pe salariat | 30 mii lei · mediana 131 mii lei | 23% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 59.715 | 133.586 | 297.657 | 218.486 | 133.074 | 228.274 | 228.896 | 202.957 | 38.986 |
| Venituri totale | 65.602 | 138.586 | 297.657 | 218.486 | 137.241 | 228.274 | 228.896 | 202.958 | 38.986 |
| Cheltuieli totale | 19.768 | 134.498 | 223.567 | 178.068 | 176.422 | 205.150 | 237.424 | 186.270 | 83.489 |
| Profit / pierdere brută | 45.834 | 4.088 | 74.090 | 40.418 | -39.181 | 23.124 | -8.528 | 16.688 | -44.503 |
| Profit / pierdere netă | 45.236 | 2.702 | 71.114 | 38.234 | -40.552 | 16.256 | -15.397 | 11.058 | -44.503 |
| Active imobilizate | 17.647 | 20.698 | 46.703 | 48.909 | 51.079 | 54.212 | 29.888 | 33.163 | 31.877 |
| Active circulante | 79.427 | 33.345 | 56.665 | 828 | 1.490 | 16.706 | 2.446 | 7.865 | 5.771 |
| Stocuri | 1.465 | -1.928 | -153 | -2.976 | — | 109 | — | 743 | — |
| Creanțe | — | 3.379 | 7.379 | 3.379 | 1.484 | 16.508 | 2.442 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 77.962 | 31.894 | 49.439 | 425 | 6 | 89 | 4 | 7.122 | 5.771 |
| Datorii | 13.075 | 14.875 | 66.958 | 84.441 | 125.507 | 103.304 | 80.976 | 74.273 | 81.951 |
| Capitaluri proprii | 83.999 | 39.168 | 36.410 | -34.704 | -72.938 | -32.386 | -48.642 | -33.245 | -44.303 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 8 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Jun 01 2025 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.04.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CHAT NOIR CLUB SRL |
| Nr. reg. com. | J12/989/2012 |
| EUID | ROONRC.J12/989/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-04-09 |
| Sediu social | Str. Corneliu Coposu, 94, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VASILE CONTA, NR.2, IN INCINTA GRAND HOTEL ITALIA |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEAUTIFUL SHOW S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PIATRA CASEI SRL inactiv | 54 m |
| MOLTRADA COMIMPEX SRL | 66 m |
| MAZ IMPORT EXPORT SRL | 72 m |
| METAL BEST SRL inactiv | 72 m |
| BRADINA GARDEN S.R.L. | 86 m |
| CORPORATE CAPTURE S.R.L. inactiv | 86 m |
| MONYA ADVERTISING S.R.L. | 103 m |
| PRINCIPIUL ART YAN S.R.L. | 103 m |
| ALEMAR SWEETS SRL | 104 m |
| ANDIGO SRL | 104 m |
| DIMBUL RESTAURANT BRUTARIE SRL inactiv | 104 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2012 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 39270336 | BEAUTIFUL SHOW S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25