HUNI-FITNESS SRL
CUI 30097054 · J2012000177194
HUNI-FITNESS SRL are CUI 30097054, nr. de înregistrare J2012000177194, înmatriculată pe 19.04.2012. Sediul social e în Municipiul Miercurea Ciuc, jud. Harghita. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9313. În 2025: cifră de afaceri 638.433 lei, profit net 290.759 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 638 mii lei · mediana 66 mii lei | 962% din mediană |
| Profit net | 291 mii lei · mediana 2 mii lei | de 172× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 45.5% · mediana 3.7% | de 12× mediana |
| Cifră pe salariat | 319 mii lei · mediana 83 mii lei | 383% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 638.433 | 997.221 | 699.865 | 477.895 | 190.412 | 329.770 | 246.631 | 50.360 | 35.196 | 43.669 | 46.174 | 61.000 | 14.650 |
| Venituri totale | 639.361 | 997.591 | 701.414 | 485.379 | 190.411 | 329.772 | 246.631 | 50.362 | 35.196 | 43.669 | 46.174 | 61.003 | 14.650 |
| Cheltuieli totale | 333.993 | 505.664 | 339.140 | 368.420 | 178.648 | 193.536 | 59.562 | 74.882 | 32.066 | 24.145 | 27.837 | 32.226 | 35.189 |
| Profit / pierdere brută | 305.368 | 491.927 | 362.274 | 116.959 | 11.763 | 136.236 | 187.069 | -24.520 | 3.130 | 19.524 | 18.337 | 28.777 | -20.539 |
| Profit / pierdere netă | 290.759 | 462.602 | 356.782 | 112.844 | 8.926 | 133.128 | 184.604 | -25.024 | 2.425 | 18.214 | 16.951 | 26.947 | -20.979 |
| Active imobilizate | 108.975 | 115.512 | 114.734 | 128.111 | 148.668 | 456 | 20.783 | 22.524 | 25.243 | 26.984 | 28.348 | 29.714 | 31.193 |
| Active circulante | 520.119 | 1.508.689 | 635.608 | 529.554 | 124.790 | 186.725 | 237.800 | 17.489 | 36.352 | 52.859 | 45.184 | 51.551 | 16.550 |
| Stocuri | 17.730 | 39.850 | 34.834 | 4.289 | 35.240 | — | — | — | — | 22.612 | 22.135 | 27.443 | 15.583 |
| Creanțe | 242.444 | 412.505 | 28.451 | 450.660 | 61.014 | 9.468 | 12.857 | 8.969 | 15.874 | 8.169 | 3.300 | 5.170 | — |
| Casa și conturi la bănci | 259.945 | 1.056.334 | 572.323 | 74.605 | 28.536 | 177.257 | 224.943 | 8.520 | 20.478 | 22.078 | 19.749 | 18.938 | 967 |
| Datorii | 338.095 | 1.160.983 | 356.726 | 195.831 | 99.858 | 22.508 | 56.021 | 22.055 | 18.611 | 49.002 | 50.412 | 75.097 | 68.522 |
| Capitaluri proprii | 290.999 | 463.218 | 393.616 | 461.834 | 173.600 | 164.673 | 202.562 | 17.958 | 42.984 | 30.841 | 23.120 | 6.168 | -20.779 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.04.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita |
| CAEN principal | 9313 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HUNI-FITNESS SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000177194 |
| EUID | ROONRC.J2012000177194 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-04-19 |
| Sediu social | Str. Culmei, 12A, SPATIUL I, Mun. Miercurea Ciuc, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. CULMEI, NR.12A, SPATIUL I |
| Telefon | 0751553060 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MOVEMENTOR S.R.L. | aceeași clădire |
| REZI IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ZERO LIMIT FITNESS SRL | aceeași clădire |
| ALEXANDRABELLE S.R.L. | 20 m |
| ATON TRANS SRL | 20 m |
| DIAFARM SRL | 20 m |
| HL SYSTEM SRL inactiv | 20 m |
| SHONHET SRL | 20 m |
| SZEKLER CARAVAN FOOD SRL | 20 m |
| BEKNOLOGY S.R.L. | 21 m |
| ENDEX SRL inactiv | 21 m |
| EUR-ROM CONSTRUCT TRADING SRL | 21 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9604 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Harghita
| 2974677 | URANUS SRL |
| 8710941 | B.T.C. COMPUTERS SRL |
| 13894522 | O.VE.CO SRL |
| 16614996 | MULTII SOLUTIONS SRL |
| 17750643 | SPINEART & SOULCARE S.R.L. |
| 22334400 | BERNIDOR SRL |
| 23332289 | PEXANFITT SRL |
| 23503540 | FIT JUMPS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25