ZERO LIMIT FITNESS SRL
CUI 32390580 · J2013000318192
ZERO LIMIT FITNESS SRL are CUI 32390580, nr. de înregistrare J2013000318192, înmatriculată pe 24.10.2013. Sediul social e în Municipiul Miercurea Ciuc, jud. Harghita. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9313. În 2025: cifră de afaceri 271.487 lei, profit net 7.651 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 271 mii lei · mediana 66 mii lei | 409% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 2 mii lei | 454% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2.8% · mediana 3.7% | 76% din mediană |
| Cifră pe salariat | 271 mii lei · mediana 83 mii lei | 326% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 271.487 | — | — | — | 5.610 | 38.345 | 116.850 | 131.925 | 111.840 | 36.384 | 35.687 | 5.591 | 0 |
| Venituri totale | 271.487 | 0 | 0 | 0 | 5.610 | 38.493 | 129.550 | 211.925 | 111.840 | 36.396 | 35.687 | 5.623 | 0 |
| Cheltuieli totale | 259.623 | 8.696 | 11.566 | 13.800 | 15.222 | 59.700 | 133.095 | 146.116 | 136.868 | 121.470 | 64.846 | 37.125 | 315 |
| Profit / pierdere brută | 11.864 | -8.696 | -11.566 | -13.800 | -9.612 | -21.207 | -3.545 | 65.809 | -25.028 | -85.074 | -29.159 | -31.502 | -315 |
| Profit / pierdere netă | 7.651 | -8.696 | -11.566 | -13.800 | -9.777 | -22.046 | -6.038 | 63.689 | -26.148 | -85.817 | -30.230 | -31.670 | -315 |
| Active imobilizate | 233.810 | 0 | 3.463 | 14.779 | 61.383 | 70.479 | 80.168 | 89.264 | 98.359 | 76.476 | — | — | 764 |
| Active circulante | 82.830 | — | — | — | 1 | 5.456 | 40.314 | 24.894 | 27.191 | 26.390 | 20.378 | 20.549 | 9.160 |
| Stocuri | 5.642 | — | — | — | — | 3.405 | 1.813 | 1.115 | 7.112 | 17.335 | 16.800 | 9.712 | 1.242 |
| Creanțe | 38.782 | — | — | — | — | — | 17.843 | 16.709 | 2.222 | 6.237 | 3.074 | 2.816 | 409 |
| Casa și conturi la bănci | 38.406 | — | — | — | 1 | 2.051 | 20.658 | 7.070 | 17.857 | 2.818 | 504 | 8.021 | 7.509 |
| Cheltuieli în avans | 1.782 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 357.838 | 47.067 | 41.834 | 41.584 | 60.080 | 64.852 | 90.899 | 78.809 | 299.530 | 246.698 | 82.392 | 52.334 | 10.039 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.000 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -39.416 | -47.067 | -38.371 | -26.805 | 1.304 | 11.083 | 29.583 | 35.349 | -173.980 | -147.832 | -62.014 | -31.785 | -115 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.10.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita |
| CAEN principal | 9313 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ZERO LIMIT FITNESS SRL |
| Nr. reg. com. | J2013000318192 |
| EUID | ROONRC.J2013000318192 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-24 |
| Sediu social | Str. Culmei, 12A, SPAȚIUL II, Mun. Miercurea Ciuc, HARGHITA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. CULMEI, NR.12A, SPAȚIUL II |
| Telefon | 0751553060 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| HUNI-FITNESS SRL | aceeași clădire |
| MOVEMENTOR S.R.L. | aceeași clădire |
| REZI IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEXANDRABELLE S.R.L. | 20 m |
| ATON TRANS SRL | 20 m |
| DIAFARM SRL | 20 m |
| HL SYSTEM SRL inactiv | 20 m |
| SHONHET SRL | 20 m |
| SZEKLER CARAVAN FOOD SRL | 20 m |
| BEKNOLOGY S.R.L. | 21 m |
| ENDEX SRL inactiv | 21 m |
| EUR-ROM CONSTRUCT TRADING SRL | 21 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9313 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Harghita
| 2974677 | URANUS SRL |
| 8710941 | B.T.C. COMPUTERS SRL |
| 13894522 | O.VE.CO SRL |
| 16614996 | MULTII SOLUTIONS SRL |
| 17750643 | SPINEART & SOULCARE S.R.L. |
| 22334400 | BERNIDOR SRL |
| 23332289 | PEXANFITT SRL |
| 23503540 | FIT JUMPS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25