HOPSAN ANDAL SRL
CUI 30100710 · J2012000617294
HOPSAN ANDAL SRL are CUI 30100710, nr. de înregistrare J2012000617294, înmatriculată pe 20.04.2012. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 149.779 lei, profit net 287 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 150 mii lei · mediana 221 mii lei | 68% din mediană |
| Profit net | 287 lei · mediana 19 mii lei | 2% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 0.2% · mediana 9.3% | 2% din mediană |
| Cifră pe salariat | 150 mii lei · mediana 141 mii lei | 106% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 149.779 | 164.850 | 366.244 | 192.378 | 75.157 | 43.207 | 123.886 | 25.144 | 158.390 | 13.443 | 28.812 | 188.363 | 260.764 | 33.548 |
| Venituri totale | 175.879 | 167.350 | 398.219 | 202.335 | 86.250 | 43.207 | 133.886 | 25.144 | 158.390 | 21.663 | 39.135 | 188.796 | 261.186 | 33.548 |
| Cheltuieli totale | 173.832 | 192.910 | 374.064 | 192.830 | 83.224 | 51.869 | 160.052 | 59.890 | 90.922 | 38.517 | 60.110 | 200.401 | 228.877 | 30.527 |
| Profit / pierdere brută | 2.047 | -25.560 | 24.155 | 9.505 | 3.026 | -8.662 | -26.166 | -34.746 | 67.468 | -16.854 | -20.975 | -11.605 | 32.309 | 3.021 |
| Profit / pierdere netă | 287 | -27.234 | 20.163 | 3.398 | 438 | -9.884 | -28.969 | -35.499 | 62.701 | -17.523 | -22.149 | -17.269 | 24.585 | 2.513 |
| Active circulante | 10.474 | 29.070 | 19.125 | 94.543 | 23.172 | 18.833 | 17.964 | 44.680 | 35.431 | 18.082 | 17.524 | 29.012 | 118.385 | 9.314 |
| Stocuri | 3.990 | 1.460 | 620 | 275 | 2.110 | — | 1.279 | 59 | 1.873 | — | 1.683 | 13.908 | — | — |
| Creanțe | 201 | 27.252 | 12.460 | 93.690 | 4.048 | 6.041 | 7.391 | 1.979 | 3.479 | 17.294 | 15.808 | 14.410 | 74 | 9.234 |
| Casa și conturi la bănci | 6.283 | 358 | 6.045 | 578 | 17.014 | 12.792 | 9.294 | 42.642 | 30.079 | 788 | 33 | 694 | 118.311 | 80 |
| Datorii | 54.682 | 73.600 | 36.421 | 132.001 | 64.029 | 60.128 | 49.374 | 47.122 | 2.374 | 47.726 | 29.644 | 18.983 | 91.087 | 6.601 |
| Capitaluri proprii | -44.208 | -44.530 | -17.296 | -37.458 | -40.857 | -41.295 | -31.410 | -2.442 | 33.057 | -29.644 | -12.120 | 10.029 | 27.298 | 2.713 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Nov 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.04.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HOPSAN ANDAL SRL |
| Nr. reg. com. | J2012000617294 |
| EUID | ROONRC.J2012000617294 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-04-20 |
| Sediu social | Str. Vasile Alecsandri, 38, camera 1, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.38, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FILODALIN KUCAGNIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ZORAS PROIECT SRL | aceeași clădire |
| GABY IDEAL FASHION S.R.L. | 34 m |
| GABY SHOPPING SRL | 34 m |
| GEORGI SHOPING S.R.L. | 34 m |
| OANROBIO SHOP S.R.L. | 34 m |
| ROBIANA SHOP S.R.L. | 34 m |
| RADIOWAVE SRL | 49 m |
| IRIUL SERV FOOD SRL | 50 m |
| COBOL CONS SRL | 57 m |
| SOCIETATE DE ASISTENTA MEDICALA STOMATOLOGICA CHRISDENT SRL | 63 m |
| NATARI GROUP SRL inactiv | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4332 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Prahova
| 1318747 | RIGORINSTAL SRL |
| 1343422 | MONTIN SA |
| 1347092 | SINCO SRL |
| 1348152 | KARBOREX SRL |
| 1354782 | METRAX SRL |
| 1356929 | SIVES SA |
| 1359771 | DOMS SRL |
| 4000500 | PAULUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25