LOGHIN SRL
CUI 3043383 · J1992004941351
LOGHIN SRL are CUI 3043383, nr. de înregistrare J1992004941351, înmatriculată pe 17.12.1992. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 12.000 lei, profit net 6.020 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 124 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 17 mii lei | 36% din mediană |
| Marjă netă | 50.2% · mediana 19.4% | 259% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 9.000 | 12.110 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 28.337 | 86.689 | 12.687 | 58.142 |
| Venituri totale | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 9.000 | 12.110 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 28.337 | 86.689 | 12.687 | 58.142 |
| Cheltuieli totale | 4.994 | 4.049 | 4.376 | 4.418 | 3.510 | 4.097 | 4.063 | 3.896 | 3.633 | 5.455 | 4.925 | 5.952 | 7.840 | 11.236 | 52.130 |
| Profit / pierdere brută | 7.006 | 7.951 | 7.624 | 7.582 | 5.490 | 8.013 | 7.937 | 8.104 | 8.367 | 6.545 | 7.075 | 22.385 | 78.849 | 1.451 | 6.012 |
| Profit / pierdere netă | 6.020 | 6.832 | 6.428 | 7.224 | 5.225 | 7.668 | 7.577 | 7.744 | 8.007 | 6.185 | 6.715 | 21.535 | 76.013 | 985 | 4.268 |
| Active imobilizate | 69.570 | 72.594 | 75.632 | 78.669 | 81.706 | 84.997 | 88.034 | 91.071 | 94.109 | 97.146 | 100.183 | 103.221 | 88.361 | 64.481 | 65.947 |
| Active circulante | 11.976 | 2.914 | 7.810 | 116.229 | 105.907 | 152.319 | 144.799 | 134.275 | 123.403 | 142.283 | 133.069 | 124.116 | 119.790 | 39.273 | 32.147 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.395 |
| Creanțe | 2.002 | 2.628 | 2.780 | 23.111 | 23.111 | 24.111 | — | 365 | 385 | — | 1.000 | — | 4.885 | 3.162 | 1.283 |
| Casa și conturi la bănci | 9.974 | 286 | 5.030 | 93.118 | 82.796 | 128.208 | 144.799 | 133.910 | 123.018 | 142.283 | 132.069 | 124.116 | 114.905 | 36.111 | 29.469 |
| Datorii | 517 | 499 | 264 | 149 | 87 | 15 | 3.200 | 3.290 | 3.200 | 3.124 | 3.132 | 3.932 | 9.179 | 4.675 | 0 |
| Capitaluri proprii | 81.029 | 75.009 | 83.178 | 194.749 | 187.526 | 237.301 | 229.633 | 222.056 | 214.312 | 236.305 | 230.120 | 223.405 | 198.972 | 99.079 | 98.094 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.08.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LOGHIN SRL |
| Nr. reg. com. | J1992004941351 |
| EUID | ROONRC.J1992004941351 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-12-17 |
| Sediu social | Str. Vasile Alecsandri, 6, PARTER. SAD 2, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.6, PARTER. SAD 2 |
| Telefon | 0256155220 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PALESTRA TRAINING SRL | aceeași clădire |
| ASTA SRL | 15 m |
| DE TOATE SRL inactiv | 15 m |
| FULL SPACE SRL inactiv | 15 m |
| GALACTIQUE FREE 2009 SRL inactiv | 15 m |
| GI-BI BIJUTERIA SRL | 15 m |
| INNER SHINE BY NICOLL S.R.L. | 15 m |
| PRISMA TECHNOCONSTRUCT BDM S.R.L. | 15 m |
| SUPERPLUS SRL inactiv | 15 m |
| ARHIFLAG SRL inactiv | 21 m |
| D.M.C. SERVICES SRL | 21 m |
| IMAGIO PROIECT DEVELOPMENT SRL inactiv | 21 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2012 – 2025 |
| 4719 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Timiş
| 1801210 | PARMA SRL |
| 1801236 | AMERO SRL |
| 1801279 | METROPOL SRL |
| 1801546 | DOBRICAN SRL |
| 1802703 | PHILADELPHIA SRL |
| 1802770 | METALTIM SA |
| 1802789 | DUO DENIS SRL |
| 1802878 | FELIX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25