NICO G SRL
CUI 3057575 · J1992000341115
NICO G SRL are CUI 3057575, nr. de înregistrare J1992000341115, înmatriculată pe 11.03.1992. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 103.165 lei, profit net 6.246 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 103 mii lei · mediana 199 mii lei | 52% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 3 mii lei | 221% din mediană |
| Marjă netă | 6.1% · mediana 1.6% | 381% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 103.165 | 94.799 | 94.559 | 78.987 | 65.438 | 44.107 | 52.172 | 47.411 | 58.263 | 64.063 | 62.702 | 86.000 | 87.219 | 48.719 | 0 |
| Venituri totale | 104.359 | 95.561 | 94.559 | 78.987 | 65.438 | 44.107 | 52.172 | 47.411 | 58.263 | 64.063 | 62.702 | 86.000 | 87.219 | 48.719 | 0 |
| Cheltuieli totale | 96.080 | 107.019 | 88.801 | 70.565 | 66.310 | 48.439 | 54.523 | 60.047 | 74.403 | 83.802 | 80.907 | 93.336 | 94.080 | 61.835 | — |
| Profit / pierdere brută | 8.279 | -11.458 | 5.758 | 8.422 | -872 | -4.332 | -2.351 | -12.636 | -16.140 | -19.739 | -18.205 | -7.336 | -6.861 | -13.116 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 6.246 | -11.458 | 4.419 | 6.052 | -2.835 | -5.396 | -2.873 | -13.110 | -16.866 | -20.691 | -20.086 | -9.916 | -9.311 | -13.116 | 0 |
| Active circulante | 34.889 | 26.911 | 12.768 | 12.891 | 20.914 | 20.668 | 24.405 | 16.289 | 6.367 | 15.489 | 23.258 | 21.273 | 27.898 | 5.372 | 5.577 |
| Stocuri | 28.693 | 24.329 | 10.964 | 6.168 | 20.020 | 15.495 | 18.997 | 11.203 | 1.795 | 13.920 | 22.080 | 19.827 | 26.733 | 4.630 | 4.479 |
| Creanțe | — | 144 | — | — | — | 4.160 | 4.160 | 4.160 | 4.160 | 660 | 660 | 900 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.196 | 2.438 | 1.804 | 6.723 | 894 | 1.013 | 1.248 | 926 | 412 | 909 | 518 | 546 | 1.165 | 742 | 1.098 |
| Datorii | 138.253 | 136.521 | 110.920 | 115.462 | 129.537 | 126.456 | 124.798 | 113.809 | 90.777 | 83.033 | 70.111 | 48.039 | 44.748 | 12.911 | 0 |
| Capitaluri proprii | -103.364 | -109.610 | -98.152 | -102.571 | -108.623 | -105.788 | -100.393 | -97.520 | -84.410 | -67.544 | -46.853 | -26.766 | -16.850 | -7.539 | 5.577 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.07.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NICO G SRL |
| Nr. reg. com. | J1992000341115 |
| EUID | ROONRC.J1992000341115 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-03-11 |
| Sediu social | Bld. Republicii, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, BLD. REPUBLICII, BL.26, SC.B, ET.3, AP.12 |
| Telefon | 0743154805 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & R LARAYAN PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| A&C MAYA IMPEX SRL | aceeași clădire |
| A.M. LESCO VASA S.R.L. | aceeași clădire |
| A1 ARPA ADY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AANG ATHENA CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| AD - GOFER 2003 SRL | aceeași clădire |
| AD - TIMMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AEON FLUX ARIS CONSULTING AGENT DE ASIGURARE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGENŢIA DE DEZINSECŢIE, DERATIZARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGROBEI - TOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AL PREST FAN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALCA 4 CARS SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (134)
Sunt 134 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08