OFTALASER SRL
CUI 30599484 · J32/763/2012
OFTALASER SRL are CUI 30599484, nr. de înregistrare J32/763/2012, înmatriculată pe 28.08.2012. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2024: cifră de afaceri 65.300 lei, profit net 50.403 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -5 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 65.300 | 40.500 | 75.000 | 95.500 | 61.500 | 146.000 | 188.500 | 125.500 | 120.000 | 192.500 | 118.250 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 65.300 | 40.500 | 75.000 | 95.500 | 100.142 | 303.008 | 345.507 | 282.507 | 277.007 | 349.507 | 176.787 | 1 |
| Cheltuieli totale | 5.036 | 5.296 | 3.885 | 137.552 | 185.791 | 180.580 | 168.657 | 179.866 | 169.475 | 172.351 | 173.065 | 118.005 | 3.039 |
| Profit / pierdere brută | -5.036 | 60.004 | 36.615 | -62.552 | -90.291 | -80.438 | 134.351 | 165.641 | 113.032 | 104.656 | 176.442 | 58.782 | -3.038 |
| Profit / pierdere netă | -5.036 | 50.403 | 30.757 | -64.757 | -92.375 | -81.572 | 130.971 | 159.986 | 109.267 | 101.056 | 170.667 | 55.127 | -3.038 |
| Active imobilizate | — | 0 | — | 0 | 91.587 | 235.511 | 392.518 | 549.525 | 706.533 | 863.540 | 1.020.547 | 1.164.470 | 0 |
| Active circulante | 63.930 | 68.877 | 33.837 | 28.803 | 206.182 | 154.071 | 114.082 | 1.045 | 79.429 | 587 | 11.057 | 1.854 | 0 |
| Stocuri | — | 0 | — | 0 | 0 | — | 20 | 300 | — | — | — | 0 | 0 |
| Creanțe | 2.293 | 241 | 15.973 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | — | — | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 61.637 | 68.636 | 17.864 | 28.803 | 206.182 | 154.071 | 114.062 | 745 | 79.429 | 587 | 11.057 | 1.854 | — |
| Datorii | 1.678 | 1.589 | 2.743 | 10.066 | 14.275 | 13.713 | 9.517 | 27.450 | 2.668 | 30.451 | 141.976 | 290.356 | 2.838 |
| Venituri în avans | — | 0 | — | 0 | 0 | — | 38.642 | 195.650 | 352.657 | 509.664 | 666.672 | 823.679 | 0 |
| Capitaluri proprii | 62.252 | 67.288 | 31.094 | 18.737 | 283.494 | 375.869 | 458.441 | 327.470 | 430.637 | 324.012 | 222.956 | 52.289 | -2.838 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | — | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.08.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OFTALASER SRL |
| Nr. reg. com. | J32/763/2012 |
| EUID | ROONRC.J32/763/2012 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-28 |
| Sediu social | Str. Semaforului, 4, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SEMAFORULUI, NR.4, ET.1 |
| Telefon | 0736342011 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CENTRUL MEDICAL DR.STANILA SRL | aceeași clădire |
| OFTA TOTALMED SRL | aceeași clădire |
| ENER.GEO PRODUCTION S.R.L. | 20 m |
| ENERG.GEO START S.R.L. | 20 m |
| EU TRANS SRL | 20 m |
| FOCUS PART SRL | 20 m |
| IDEAL IMOB SIBIU S.R.L. | 20 m |
| MONACONT SRL | 20 m |
| NADU TAKESHI S.R.L. | 20 m |
| NERA ALPIN SRL | 20 m |
| TEO-MA SRL inactiv | 20 m |
| UNIVERSAL ALPIN SRL | 20 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25