CNM KEBAP SRL
CUI 30607170 · J2012009949404
CNM KEBAP SRL are CUI 30607170, nr. de înregistrare J2012009949404, înmatriculată pe 30.08.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 1.267.371 lei, profit net 306.543 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 188 mii lei | 673% din mediană |
| Profit net | 307 mii lei · mediana 26 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 24.2% · mediana 15.2% | 159% din mediană |
| Cifră pe salariat | 211 mii lei · mediana 127 mii lei | 167% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.267.371 | 1.282.750 | 984.639 | 830.693 | 868.440 | 759.560 | 919.043 | 767.620 | 633.323 | 809.609 | 497.827 | 46.339 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 1.267.371 | 1.282.750 | 984.639 | 830.693 | 868.440 | 759.560 | 919.043 | 767.620 | 633.323 | 809.609 | 497.827 | 46.339 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 902.972 | 890.012 | 748.170 | 649.317 | 601.589 | 821.322 | 912.585 | 840.051 | 873.531 | 720.502 | 468.246 | 336.899 | — | — |
| Profit / pierdere brută | 364.399 | 392.738 | 236.469 | 181.376 | 266.851 | -61.762 | 6.458 | -72.431 | -240.208 | 89.107 | 29.581 | -290.560 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 306.543 | 354.255 | 226.622 | 173.068 | 258.146 | -68.284 | -2.733 | -80.107 | -245.979 | 89.107 | 20.907 | -291.950 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 1.925 | 1.925 | 1.925 | 2.143 | 2.889 | 9.404 | 19.082 | 11.234 | 13.704 | 16.175 | 18.646 | 21.566 | — | — |
| Active circulante | 1.120.615 | 691.682 | 215.849 | 21.421 | 18.567 | 19.610 | 17.899 | 17.500 | 20.209 | 26.100 | 8.906 | 1.930 | 400 | 400 |
| Stocuri | — | 0 | 65 | 4 | -178 | 270 | 62 | -314 | 472 | 11 | 6.559 | 713 | — | — |
| Creanțe | 1.114.386 | 659.848 | 210.548 | 16.889 | 16.935 | 17.352 | 15.053 | 15.027 | 16.882 | 18.365 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.229 | 31.834 | 5.236 | 4.528 | 1.810 | 1.988 | 2.784 | 2.787 | 2.855 | 7.724 | 2.347 | 1.217 | 400 | 400 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 262 | -1.101 | — | — |
| Datorii | 382.545 | 260.155 | 138.577 | 170.989 | 341.949 | 607.653 | 547.336 | 536.356 | 461.428 | 223.811 | 298.457 | 313.945 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 739.995 | 433.452 | 79.197 | -147.425 | -320.493 | -578.639 | -510.355 | -507.622 | -427.515 | -181.536 | -270.643 | -291.550 | 400 | 400 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | — | — | — | — | 6 | — | 8 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 01.11.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CNM KEBAP SRL |
| Nr. reg. com. | J2012009949404 |
| EUID | ROONRC.J2012009949404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-08-30 |
| Sediu social | Str. Hortensiei, 26, CAMERA NR 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR HORTENSIEI, NR.26, CAMERA NR 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TURCITU MUSIC PRODUCTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NGS BEST FISHING SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST STO S.R.L. | 41 m |
| CĂMINUL BUNICILOR SRL-D inactiv | 47 m |
| MARIO TILER CONSTRUCT S.R.L. | 47 m |
| R&M'LINE SRL | 61 m |
| ZHENG GRUP SRL inactiv | 64 m |
| CHROMATIC TRADE SRL inactiv | 69 m |
| CORE INTEGRATION S.R.L. | 69 m |
| POWER OF AIPING SRL inactiv | 69 m |
| ELF AUTO SRL | 76 m |
| MARIO NICOLAS COMPANY SRL inactiv | 77 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
| 5261 | SERDAN IMPEX SRL |
| 42197 | CONSART SRL |
| 329926 | APROMAT BUCURESTI SRL |
| 344233 | GLOB R ENCHIM SRL |
| 378945 | AMCOR IMPEX SRL |
| 425133 | UNA MOMENT EXPERT SRL |
| 436841 | COSELI (A C) COM SERV SRL |
| 447654 | AMONIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25