CĂMINUL BUNICILOR SRL-D
CUI 37734499 · J40/8934/2017
CĂMINUL BUNICILOR SRL-D are CUI 37734499, nr. de înregistrare J40/8934/2017, înmatriculată pe 12.06.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8730. În 2025: cifră de afaceri 179.000 lei, pierdere netă 37.082 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 179 mii lei · mediana 220 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | -37 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -20.7% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 179 mii lei · mediana 202 mii lei | 89% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 179.000 | 307.000 | 258.500 | 276.700 | 217.200 | 225.800 | 115.400 | 71.400 | 13.400 |
| Venituri totale | 179.000 | 307.000 | 258.500 | 276.700 | 217.200 | 225.800 | 115.400 | 71.400 | 13.400 |
| Cheltuieli totale | 214.292 | 274.421 | 276.205 | 236.970 | 150.534 | 170.433 | 159.233 | 147.885 | 17.817 |
| Profit / pierdere brută | -35.292 | 32.579 | -17.705 | 39.730 | 66.666 | 55.367 | -43.833 | -76.485 | -4.417 |
| Profit / pierdere netă | -37.082 | 28.295 | -19.902 | 37.101 | 64.736 | 53.109 | -44.987 | -77.199 | -4.551 |
| Active imobilizate | — | — | 2.000 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 265.951 | 234.166 | 171.433 | 168.530 | 117.893 | 27.545 | 9.790 | 2.586 | 8.837 |
| Creanțe | 189.012 | 176.205 | 4.587 | 4.587 | 4.587 | 3.500 | 3.500 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 76.939 | 57.961 | 166.846 | 163.943 | 113.306 | 24.045 | 6.290 | 2.586 | 8.837 |
| Datorii | 266.420 | 197.553 | 165.116 | 140.310 | 126.584 | 100.972 | 136.326 | 84.136 | 13.188 |
| Capitaluri proprii | -469 | 36.613 | 8.317 | 28.220 | -8.691 | -73.427 | -126.536 | -81.550 | -4.351 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8730 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CĂMINUL BUNICILOR SRL-D |
| Nr. reg. com. | J40/8934/2017 |
| EUID | ROONRC.J40/8934/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-12 |
| Sediu social | Str. Măcrişului, 4, CAM. 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MĂCRIŞULUI, NR.4, CAM. 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MARIO TILER CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ELF AUTO SRL | 35 m |
| ADE&AKI S.R.L. | 41 m |
| NGS BEST FISHING SRL inactiv | 45 m |
| CNM KEBAP SRL | 47 m |
| BEST STO S.R.L. | 48 m |
| TURCITU MUSIC PRODUCTION S.R.L. inactiv | 52 m |
| ONIX MARKET SRL inactiv | 58 m |
| CHROMATIC TRADE SRL inactiv | 62 m |
| POWER OF AIPING SRL inactiv | 62 m |
| R&M'LINE SRL | 65 m |
| ECHIPAMENTE MJT ELECTRIC SRL inactiv | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8730 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25