CARROT MEDIA SRL
CUI 30717423 · J40/3384/2020
CARROT MEDIA SRL are CUI 30717423, nr. de înregistrare J40/3384/2020, înmatriculată pe 05.03.2020. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2022: cifră de afaceri 46 lei, pierdere netă 3.504 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -15 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 46 | 48.987 | 2.441.856 | 10.400 | — | — | 57.425 | 50.982 | 32.620 | 21.736 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 21.279 | 0 | 46 | 48.987 | 2.441.856 | 10.400 | 0 | 0 | 57.425 | 50.985 | 32.624 | 21.827 | 0 |
| Cheltuieli totale | 14.571 | 29.411 | 1.608 | 3.549 | 59.242 | 1.150.841 | 106.406 | 786 | 3.335 | 8.284 | 18.906 | 37.965 | 58.612 | 21.437 |
| Profit / pierdere brută | -14.571 | -8.132 | -1.608 | -3.503 | -10.255 | 1.291.015 | -96.006 | -786 | -3.335 | 49.141 | 32.079 | -5.341 | -36.785 | -21.437 |
| Profit / pierdere netă | -14.571 | -10.105 | -1.608 | -3.504 | -10.686 | 1.262.604 | -96.318 | -786 | -3.335 | 47.847 | 30.549 | -6.320 | -37.440 | -21.437 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.583 | 3.715 | 5.298 | 8.513 |
| Active circulante | 787.605 | 787.606 | 1.291.015 | 1.291.195 | 1.295.928 | 1.302.958 | 145.947 | 42.942 | 42.942 | 108.203 | 52.856 | 17.067 | 15.329 | 18.136 |
| Stocuri | — | — | 9.618 | 9.618 | 9.618 | 9.618 | 9.618 | 9.618 | 9.618 | 9.618 | 9.618 | 9.618 | 9.618 | 9.618 |
| Creanțe | 787.605 | 787.606 | 1.281.493 | 1.281.615 | 498.105 | 498.742 | 135.131 | 10.996 | 10.996 | 10.996 | 10.996 | 78 | 2.969 | 7.229 |
| Casa și conturi la bănci | — | 0 | -96 | -38 | 788.205 | 794.598 | 1.198 | 22.328 | 22.328 | 87.589 | 32.242 | 7.371 | 2.742 | 1.289 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 1.198 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 130.135 | 115.564 | 131.099 | 129.671 | 130.900 | 128.442 | 232.837 | 33.514 | 32.728 | 94.654 | 88.737 | 85.629 | 79.154 | 47.886 |
| Capitaluri proprii | 657.470 | 672.042 | 1.159.916 | 1.161.524 | 1.165.028 | 1.175.714 | -86.890 | 9.428 | 10.214 | 13.549 | -34.298 | -64.847 | -58.527 | -21.237 |
| Capital subscris vărsat | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 17.05.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARROT MEDIA SRL |
| Nr. reg. com. | J40/3384/2020 |
| EUID | ROONRC.J40/3384/2020 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2020-03-05 |
| Sediu social | Str. Johannes K. Kepler, 27, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. JOHANNES K. KEPLER, NR.27, ET.1, AP.2 |
| Telefon | 0751208222 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CREATIVE FACTORY TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| FESTIBAR S.R.L. | aceeași clădire |
| HĂDEAN CATERING SRL | aceeași clădire |
| KORELLIAN S.R.L. | aceeași clădire |
| OPTIMIZED DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| OPTIMIZED PERFORMANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| POWERSYNC SOLUTIONS S.R.L. | 20 m |
| RUNTERRA S.R.L. | 20 m |
| TOTAL ASISTENTA FINANCIARA SRL inactiv | 20 m |
| TOTALFARM AGMV SRL inactiv | 20 m |
| UNITY SOLUTIONS SRL | 20 m |
| SHUN TIAN INDUSTRY FILIALA BUCURESTI SRL inactiv | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 32110630 | CREATIVE FACTORY TEAM S.R.L. |
| 36796159 | HĂDEAN CATERING SRL |
| 47481270 | KORELLIAN S.R.L. |
| 49828651 | FESTIBAR S.R.L. |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-10-25