TULUC SERVICES SRL
CUI 30760172 · J2012001120025
TULUC SERVICES SRL are CUI 30760172, nr. de înregistrare J2012001120025, înmatriculată pe 08.10.2012. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 46.790 lei, pierdere netă 17.531 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 47 mii lei · mediana 129 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | -18 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -37.5% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 30.787 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 46.790 | 14.120 | 42.815 | 121.250 | 137.985 | 110.025 | 124.797 | 183.170 | 101.862 | 52.100 | 48.840 | 59.480 | 57.084 | 57.084 |
| Venituri totale | 46.790 | 14.120 | 42.815 | 121.250 | 137.985 | 110.025 | 124.797 | 183.170 | 101.862 | 52.100 | 48.840 | 59.480 | 57.084 | 57.084 |
| Cheltuieli totale | 64.321 | 28.512 | 51.316 | 39.310 | 71.947 | 64.314 | 30.915 | 80.795 | 27.141 | 203.323 | 22.729 | 30.372 | 5.839 | 5.839 |
| Profit / pierdere brută | -17.531 | -14.392 | -8.501 | 81.940 | 66.038 | 45.711 | 93.882 | 102.375 | 74.721 | -151.223 | 26.111 | 29.108 | 51.245 | 51.245 |
| Profit / pierdere netă | -17.531 | -14.392 | -8.726 | 79.095 | 64.160 | 43.634 | 92.633 | 100.543 | 72.285 | -152.786 | 24.645 | 27.323 | 49.532 | 49.532 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 3.583 | 7.764 | 228 | 228 | 81 | 81 | 81 |
| Active circulante | 15.119 | 23.134 | 41.042 | 161.193 | 83.792 | 46.849 | 224.126 | 149.565 | 44.541 | 5.030 | 109.590 | 85.289 | 57.612 | 57.612 |
| Stocuri | — | — | — | — | 9.850 | — | — | — | 12.998 | — | — | — | 31 | 31 |
| Creanțe | 1.190 | -675 | -675 | 1.850 | — | — | — | 630 | 25 | 0 | 1.073 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 13.929 | 23.809 | 41.717 | 159.343 | 73.942 | 46.849 | 224.126 | 148.935 | 31.518 | 5.030 | 108.517 | 85.289 | 57.581 | 57.581 |
| Datorii | 15.705 | 6.189 | 9.705 | 1.564 | 3.258 | 2.975 | 2.750 | 24.405 | 24.105 | 49.343 | 1.117 | 1.313 | 1.445 | 1.445 |
| Capitaluri proprii | -586 | 16.945 | 31.337 | 159.629 | 80.534 | 43.874 | 221.376 | 128.743 | 28.200 | -44.085 | 108.701 | 84.057 | 56.248 | 56.248 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.10.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TULUC SERVICES SRL |
| Nr. reg. com. | J2012001120025 |
| EUID | ROONRC.J2012001120025 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-10-08 |
| Sediu social | Str. Constantin Brâncoveanu, 68, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.68 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IMOBILIAR BAU CONSTRUCT S.R.L. | 26 m |
| VALDIA SRL | 26 m |
| ADELIN & PATRICIA SRL | 34 m |
| OZSDA PROFESSIONAL CLEANING S.R.L. | 34 m |
| DDS AMANET S.R.L. | 40 m |
| THERMOIZOLAŢII EOOS SRL inactiv | 40 m |
| BEAUTY QUEEN SALON ANGHE ANGELINA S.R.L. | 62 m |
| EXCLUSIVE LUXURY PROPERTY S.R.L. | 74 m |
| VICTORY-SPEED TRANS S.R.L. | 84 m |
| DIVIN IRIS SRL inactiv | 92 m |
| AL - CRIS SRL | 93 m |
| FARMAMED VEST DISTRIBUŢIE SRL | 96 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 9531 | 2025 |
| 4520 | 2024 |
| 8211 | 2012 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25