VALDIA SRL
CUI 6785301 · J02/2128/1994
VALDIA SRL are CUI 6785301, nr. de înregistrare J02/2128/1994, înmatriculată pe 27.12.1994. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2023: cifră de afaceri 714 lei, pierdere netă 36 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -13 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 714 | 798 | 398 | 40.783 | 56.101 | 89.291 | 111.921 | 101.811 | 128.368 | 124.420 | 108.946 | 105.376 |
| Venituri totale | 0 | 714 | 798 | 398 | 340.911 | 56.101 | 89.295 | 111.921 | 101.811 | 128.368 | 124.422 | 108.946 | 111.062 |
| Cheltuieli totale | 13.313 | 750 | 1.200 | 33.068 | 423.949 | 57.905 | 69.930 | 72.594 | 87.975 | 109.766 | 111.043 | 100.324 | 99.249 |
| Profit / pierdere brută | -13.313 | -36 | -402 | -32.670 | -83.038 | -1.804 | 19.365 | 39.327 | 13.836 | 18.602 | 13.379 | 8.622 | 11.813 |
| Profit / pierdere netă | -13.313 | -36 | -426 | -32.682 | -86.450 | -3.216 | 16.686 | 35.969 | 10.783 | 14.750 | 9.646 | 5.354 | 8.481 |
| Active imobilizate | — | 0 | — | — | 318 | 376.634 | 380.543 | 376.317 | 379.469 | 382.857 | 392.831 | 395.558 | 398.285 |
| Active circulante | 257.481 | 270.304 | 271.114 | 271.707 | 292.476 | 6.675 | 12.540 | 45.657 | 11.288 | 10.787 | 3.651 | 3.230 | 5.810 |
| Creanțe | 216.758 | 215.316 | 214.466 | 213.365 | 212.751 | — | 305 | 1.495 | — | — | — | — | 1.342 |
| Casa și conturi la bănci | 40.723 | 54.988 | 56.648 | 58.342 | 79.725 | 6.675 | 12.235 | 44.162 | 11.288 | 10.787 | 3.651 | 3.230 | 4.468 |
| Datorii | 16.128 | 15.638 | 16.412 | 15.079 | 3.484 | 7.550 | 3.108 | 12.785 | 6.837 | 5.757 | 6.298 | 12.249 | 13.911 |
| Capitaluri proprii | 241.353 | 254.666 | 254.702 | 256.628 | 289.310 | 375.759 | 389.975 | 409.189 | 383.920 | 387.887 | 390.184 | 386.539 | 390.184 |
| Capital subscris vărsat | 210 | — | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.01.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VALDIA SRL |
| Nr. reg. com. | J02/2128/1994 |
| EUID | ROONRC.J02/2128/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-27 |
| Sediu social | Str. Constantin Brâncoveanu, 63-65, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.63-65 |
| Telefon | 0741539992 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IMOBILIAR BAU CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ADELIN & PATRICIA SRL | 22 m |
| OZSDA PROFESSIONAL CLEANING S.R.L. | 22 m |
| TULUC SERVICES SRL | 26 m |
| DDS AMANET S.R.L. | 31 m |
| THERMOIZOLAŢII EOOS SRL inactiv | 31 m |
| EXCLUSIVE LUXURY PROPERTY S.R.L. | 52 m |
| BEAUTY QUEEN SALON ANGHE ANGELINA S.R.L. | 57 m |
| VICTORY-SPEED TRANS S.R.L. | 58 m |
| A.Z.IMPEX SRL inactiv | 75 m |
| AUTO STYLE CUSTOMS SRL | 75 m |
| M&C CONSULTING S.R.L. | 75 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2018 – 2024 |
| 4722 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Arad
| 1674841 | REGI IMPEX SRL |
| 1675103 | GLOBUS INTERNATIONAL SRL |
| 1675316 | REMEDIUM SRL |
| 1675537 | MONA-UNIC SRL |
| 1677600 | BOGATEAN SRL |
| 1680851 | CABANA LAC SRL |
| 1680886 | ALFOIMPEX SRL |
| 1681083 | 1001 ARTICOLE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25