ARTERRA SURGERY S.R.L.
CUI 30795960 · J2012002551350
ARTERRA SURGERY S.R.L. are CUI 30795960, nr. de înregistrare J2012002551350, înmatriculată pe 17.10.2012. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 4.011.292 lei, profit net 1.179.837 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4,0 mil lei · mediana 220 mii lei | de 18× mediana |
| Profit net | 1,2 mil lei · mediana 40 mii lei | de 29× mediana |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 29.4% · mediana 22.2% | 132% din mediană |
| Cifră pe salariat | 802 mii lei · mediana 202 mii lei | 397% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.011.292 | 4.173.879 | 3.515.153 | 204.540 | — | — | 64.340 | 394.465 | 236.395 | 290.265 | 218.235 | 143.875 | 107.545 | 0 |
| Venituri totale | 4.016.193 | 4.223.120 | 3.536.859 | 204.540 | 0 | 0 | 64.340 | 394.465 | 236.397 | 290.269 | 218.239 | 143.876 | 107.554 | 18 |
| Cheltuieli totale | 2.592.946 | 2.240.905 | 1.414.094 | 53.060 | 317 | 29.206 | 61.065 | 334.919 | 224.739 | 139.571 | 110.488 | 122.586 | 109.609 | 12.249 |
| Profit / pierdere brută | 1.423.247 | 1.982.215 | 2.122.765 | 151.480 | -317 | -29.206 | 3.275 | 59.546 | 11.658 | 150.698 | 107.751 | 21.290 | -2.055 | -12.231 |
| Profit / pierdere netă | 1.179.837 | 1.666.514 | 2.004.318 | 149.432 | -317 | -29.206 | 1.345 | 47.724 | 4.504 | 141.990 | 101.204 | 16.981 | -5.282 | -12.231 |
| Active imobilizate | 940.379 | 801.040 | 338.977 | 8.335 | — | 0 | 28.904 | 57.809 | 346.709 | 142.678 | 175.370 | 199.613 | 233.973 | 268.120 |
| Active circulante | 540.018 | 886.532 | 1.902.936 | 220.496 | 39.010 | 91.997 | 92.299 | 69.552 | 1.030 | 3.891 | 702 | 91 | 278 | 165 |
| Creanțe | 321.074 | 692.655 | 5.912 | 7.430 | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 218.944 | 193.877 | 1.897.024 | 213.066 | 39.010 | 91.997 | 92.299 | 69.552 | 1.030 | 3.891 | 701 | 91 | 278 | 165 |
| Cheltuieli în avans | — | 160.335 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 217.183 | 123.235 | 198.361 | 40.389 | 0 | 0 | 0 | 7.503 | 201.005 | 4.339 | 75.200 | 200.036 | 251.564 | 280.316 |
| Venituri în avans | 44.040 | 14.610 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.219.174 | 1.710.062 | 2.043.552 | 188.442 | 39.010 | 91.997 | 121.203 | 119.858 | 146.734 | 142.230 | 100.872 | -332 | -17.313 | -12.031 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 2 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.10.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARTERRA SURGERY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2012002551350 |
| EUID | ROONRC.J2012002551350 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-10-17 |
| Sediu social | Str. Crişan, 57A, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CRIŞAN, NR.57A |
| Telefon | 0256244421 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AR TERRA HEALTH SRL | aceeași clădire |
| ALERIM BUSINESS SRL inactiv | 47 m |
| CONCEPT COSMETIC ONE S.R.L. | 47 m |
| EXTREME MAKE UP ITALIA SRL inactiv | 47 m |
| GLOW CENTER S.R.L. | 47 m |
| INTERNAŢIONAL DRIGI - ARISTO SRL | 47 m |
| ITALIANES MEGA FLOWERS SRL inactiv | 47 m |
| MAX MOTORS S.R.L. | 47 m |
| AGROCOM IECEANA SRL inactiv | 52 m |
| AVD TRANS INTERNATIONAL S.R.L. | 52 m |
| BULLSMASH S.R.L. | 52 m |
| DORIS TOP TRANS S.R.L. inactiv | 52 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25