ORIENT CEDARS SRL
CUI 30875571 · J2012013030400
ORIENT CEDARS SRL are CUI 30875571, nr. de înregistrare J2012013030400, înmatriculată pe 06.11.2012. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 577.457 lei, profit net 80.278 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 577 mii lei · mediana 124 mii lei | 464% din mediană |
| Profit net | 80 mii lei · mediana 17 mii lei | 482% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 13.9% · mediana 19.4% | 72% din mediană |
| Cifră pe salariat | 577 mii lei · mediana 172 mii lei | 336% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 577.457 | 1.686.759 | 2.084.831 | 2.216.898 | 2.137.456 | 2.316.574 | 2.149.419 | 1.347.504 | 1.318.924 | 1.020.796 | 347.246 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 1.448.181 | 14.682.818 | 6.226.761 | 3.264.313 | 2.561.076 | 2.623.141 | 3.757.860 | 1.551.593 | 15.846.739 | 1.318.100 | 455.687 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.347.742 | 10.709.914 | 4.463.708 | 2.874.165 | 2.553.795 | 2.354.536 | 3.050.537 | 1.705.894 | 13.710.576 | 1.468.164 | 739.307 | 2.591 | 12.540 | 986 |
| Profit / pierdere brută | 100.439 | 3.972.904 | 1.763.053 | 390.148 | 7.281 | 268.605 | 707.323 | -154.301 | 2.136.163 | -150.064 | -283.620 | -2.591 | -12.540 | -986 |
| Profit / pierdere netă | 80.278 | 3.427.048 | 1.489.592 | 357.158 | -12.001 | 247.887 | 670.579 | -154.301 | 1.772.189 | -163.219 | -283.620 | -2.591 | -12.540 | -986 |
| Active imobilizate | 4.439.869 | 4.623.796 | 13.428.260 | 15.591.352 | 14.942.457 | 15.414.216 | 15.803.014 | 15.621.039 | 11.589.406 | 16.593.693 | 11.342.045 | 115 | 271 | 454 |
| Active circulante | 14.582.807 | 18.956.147 | 15.839.299 | 11.348.503 | 11.814.699 | 10.191.505 | 573.273 | 388.699 | 272.194 | 140.307 | 4.164 | 9.668 | 12.103 | 23.560 |
| Stocuri | 1.451 | 7.027 | 7.511 | 4.977 | 35.934 | — | — | 15.008 | 40.420 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 14.368.220 | 18.217.309 | 15.210.644 | 11.004.717 | 11.628.702 | 9.690.520 | 425.624 | 242.816 | 228.505 | 128.051 | 3.943 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 205.735 | 469.580 | 358.914 | 106.709 | 150.063 | 500.985 | 147.649 | 130.875 | 3.269 | 12.256 | 221 | 9.668 | 12.103 | 23.560 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 36.725 | 43.880 | 44.262 | 83 | 32.838 | 109.747 | 10.820 | 4.849 | 3.162 | 1.785 | — | — | — |
| Datorii | 18.859.726 | 16.443.766 | 25.505.322 | 24.687.830 | 24.512.033 | 23.372.870 | 14.426.651 | 14.649.931 | 10.405.550 | 15.466.352 | 9.801.719 | 900 | 900 | 0 |
| Venituri în avans | 52.672 | 76.376 | 136.639 | 116.401 | 189.107 | 167.289 | 208.871 | 190.694 | 126.665 | 1.708.765 | 1.821.012 | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 110.278 | 7.096.526 | 3.669.478 | 2.179.886 | 2.056.099 | 2.098.400 | 1.850.512 | 1.179.933 | 1.334.234 | -437.955 | -274.737 | 8.883 | 11.474 | 24.014 |
| Capital subscris vărsat | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 15.05.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ORIENT CEDARS SRL |
| Nr. reg. com. | J2012013030400 |
| EUID | ROONRC.J2012013030400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2012-11-06 |
| Sediu social | Şos. Pipera, 4, BIROUL "O", Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS PIPERA, NR.4, BIROUL "O", ET.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AES IDEAS S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO CEDARS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BABAIE STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEKAA LAND S.R.L. | aceeași clădire |
| BEKAA VALLEY SRL | aceeași clădire |
| CEDARS EAGLE SRL | aceeași clădire |
| CEDARS LAND S.R.L. | aceeași clădire |
| DID MEDICAL ESTETIC SERVICE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DID TERAPY CARE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DONDON APP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DR. DIVEICĂ MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ENERGIE LOGISTIC PROJECT 2009 SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 6820 | 2021 – 2025 |
| 6810 | 2019 – 2020 |
| 6820 | 2017 – 2018 |
| 6810 | 2014 – 2016 |
| 6629 | 2012 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (49)
Sunt 49 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25