FD ESTETIC SRL
CUI 32101364 · J2013009778405
FD ESTETIC SRL are CUI 32101364, nr. de înregistrare J2013009778405, înmatriculată pe 05.08.2013. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9623. În 2025: cifră de afaceri 1.409.626 lei, pierdere netă 280.446 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 129 mii lei | de 11× mediana |
| Profit net | -280 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 7 · mediana 1 | 700% din mediană |
| Marjă netă | -19.9% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 201 mii lei · mediana 112 mii lei | 181% din mediană |
Comparat cu 30.788 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.409.626 | 1.843.523 | 1.951.485 | 1.770.840 | 1.657.643 | 713.633 | 648.535 | 397.161 | 130.682 | 26.763 |
| Venituri totale | 1.418.219 | 1.846.422 | 1.958.284 | 1.770.840 | 1.657.643 | 713.637 | 648.535 | 397.161 | 130.682 | 26.763 |
| Cheltuieli totale | 1.698.665 | 1.816.386 | 1.719.735 | 1.702.645 | 874.531 | 448.091 | 309.509 | 148.321 | 81.425 | 2.478 |
| Profit / pierdere brută | -280.446 | 30.036 | 238.549 | 68.195 | 783.112 | 265.546 | 339.026 | 248.840 | 49.257 | 24.285 |
| Profit / pierdere netă | -280.446 | 17.852 | 189.607 | 53.816 | 766.904 | 258.513 | 332.632 | 245.784 | 47.430 | 23.482 |
| Active imobilizate | 160.608 | 165.980 | 205.642 | 149.684 | 42.880 | 8.456 | 28.871 | 20.832 | — | 2.019 |
| Active circulante | 811.478 | 1.055.084 | 1.046.872 | 1.514.631 | 1.470.158 | 1.037.363 | 923.431 | 382.498 | 122.415 | 28.013 |
| Stocuri | 123.333 | 267.434 | 233.861 | 170.796 | 155.797 | 155.797 | 155.796 | 56.153 | 40.260 | 12.538 |
| Creanțe | 89.279 | 90.939 | 96.953 | 588.333 | 570.523 | 657.471 | 466.062 | 83.647 | 42.778 | 3.565 |
| Casa și conturi la bănci | 129.304 | 227.149 | 716.058 | 755.502 | 743.838 | 224.095 | 301.573 | 242.698 | 39.377 | 11.910 |
| Cheltuieli în avans | 27.306 | 27.267 | 2.613 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 263.926 | 232.419 | 246.185 | 101.278 | -172.812 | -141.285 | -39.447 | 75.489 | 41.234 | 7.883 |
| Capitaluri proprii | 735.466 | 1.015.912 | 1.008.942 | 1.563.037 | 1.685.850 | 1.187.104 | 991.749 | 327.841 | 81.181 | 22.149 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 7 | 7 | 7 | 6 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 07.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FD ESTETIC SRL |
| Nr. reg. com. | J2013009778405 |
| EUID | ROONRC.J2013009778405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-08-05 |
| Sediu social | Şos. Pipera, 4, Camera nr.1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS PIPERA, NR.4, CAMERA NR.1, ET.7 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AES IDEAS S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO CEDARS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BABAIE STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEKAA LAND S.R.L. | aceeași clădire |
| BEKAA VALLEY SRL | aceeași clădire |
| CEDARS EAGLE SRL | aceeași clădire |
| CEDARS LAND S.R.L. | aceeași clădire |
| DID MEDICAL ESTETIC SERVICE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DID TERAPY CARE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DONDON APP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DR. DIVEICĂ MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ENERGIE LOGISTIC PROJECT 2009 SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 9623 | 2025 |
| 9604 | 2024 |
| 4774 | 2014 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (49)
Sunt 49 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25